Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne valaki barátkozni?

Szeretne valaki barátkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnék új embereket megismerni, ezért gondoltam megér egy próbát. ^^ Korombeliekkel szívesebben barátkoznék (16 éves vagyok) de egyéb "kikötésem" nincs. Bárkivel beszélgetek, mindenkit elfogadok.

Pici bevezető magamról...

Zárkózottabb típus vagyok, így van mikor nehezen barátkozom, de ha belelendülök egy beszélgetésbe, teljesen más ember tudok lenni. Nagyon szeretek rajzolni, festeni. Zenei stílusom vissza nyúlik a régebbi időkre is, bármit meghallgatok de a szívem igazán a rockhoz húz. Csöndes, visszahúzódóbb lány vagyok. Szeretem az animéket, azok közül leginkább a horrort. Általában tele vagyok energiával, és egy pozitív embernek vélhetem magam.

Szerintem röviden ennyi elég, ha kedved lenne barátkozni, beszélgetni, írj nyugodtan.



2021. jún. 30. 21:43
 1/3 anonim válasza:
írj rám
2021. jún. 30. 21:45
 2/3 anonim válasza:
Szívesen megismernélek, ha nincs ellenedre.
2021. jún. 30. 22:02
 3/3 anonim válasza:
írj nyugodtan. :)
2021. jún. 30. 23:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!