Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve kozosen...

Valakinek van kedve kozosen utalkozzni a vilag legkulonbozobb dolgain ?:D

Figyelt kérdés
25 eves vagyok, srac amennyire en tudom. Nem vagyok mizantrop, de az atlagnal nemikepp konnyebben talalom meg a hibakat masokban :D

#utálkozzunk
2021. jún. 10. 12:16
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
na igen .. a hipererzekenyekkel nekem is tele a f.szom.. ugyanakkor igen rugalmasak es ezt a hipererzekenyseget konnyen felreteszik, ha eppen ok bantanak meg valakit. Olyanok mint az alszentek, akiket megvetek es utalok, templomba jarnak, elmormolnak harom imat es amint kilepnek onnan ugy gondoljak, hogy mar el is felejthetik a vallast, hiszen utana ugy is mennek ujra, ahol megint megnyugtatjak magukat, hogy jo emberek. Utalom, hogy mindenki rohan, es onzo, nem egyszer latlm, hogy gorbe szemmel nez egy egy embertarsam a vak .. konyorgom vak emberre, hogy egy pillanatnyi fejtorest okoz nekik, hogy merre keruljek ki, ezzel is veszitve idot az eletukbol .. ja kb egy masodpercet. Autoutakon ugyanez, mindenki szaguldozik, elfelejtik az ido es a tav kozotti kulonbseget, nyersz par percet, nyerebe kockaztatod a sajat es ami meg szarabb, masok eletet, lassitsal a ku.va anyadat es tartsd be a szabalyokat ! gyulolom, hogy a lanyok nagy reszenek ezek a szabalyt athago rosszfiuk jonnek be, hogy nem mondhatom ki feher magyarkent, hogy nigger, nem nevezhetem neven a tenyezokez, kozben meg halomra halnak az emberek mindenfele, mennel az orbitalis szemetkedesek. alszent vilagot elunk.
2021. jún. 11. 07:30
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!