Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve kozosen...

Valakinek van kedve kozosen utalkozzni a vilag legkulonbozobb dolgain ?:D

Figyelt kérdés
25 eves vagyok, srac amennyire en tudom. Nem vagyok mizantrop, de az atlagnal nemikepp konnyebben talalom meg a hibakat masokban :D

#utálkozzunk
2021. jún. 10. 12:16
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Jó lenne, de én még utálkozni is utálok.

Sajnálom.

2021. jún. 10. 12:24
 2/21 anonim válasza:
Utálom azokat, akik könnyen találnak hibát másokban. Azokat is utálom akik nem használnak ékezeteket. Akik gyakorin utálkoznak, azokat utálom a legjobban. Így megfelelek? :D
2021. jún. 10. 12:25
 3/21 anonim válasza:
Én utálom,hogy ilyen melegben dolgozni kell menni,ahellyett hogy vízparton fetrengenék.
2021. jún. 10. 12:29
 4/21 A kérdező kommentje:

# 1 na arra kíváncsi lennék, hogy mit utálsz az utálkozásban, fene a gondolkozásmódodat :(


# 2 TÉGED EGYENESEN GYŰLÖLLLLEK!!:D

hát rohadt egy meleg van az biztos, lehet utazni a jó kis buszokon, villamosokon a sok bepálodt 150 kilós hónaljszag között, szuper.

2021. jún. 10. 12:31
 5/21 anonim válasza:

Utálom a meleget, hogy semmit nem lehet csinálni ilyenkor, de fürödni sem szeretek, mert utálok vizes lenni, a klíma búgása idegesít, itthon nem akarok ülni, de ki sem akarok menni, amikor meg mégis kimegyek, a hőség mellett még nyálaznak a legyek, muslicák a szemembe repülnek, a méhek / darazsak pedig megkergetnek...


Első voltam. :(

2021. jún. 10. 12:35
 6/21 anonim válasza:

Érdekes, régebb nagyon szerettem ezt csinálni a volt legjobb barátnőmmel.

De aztán miután őt diagnosztizálták egy elég komoly mentális problémával és kezdett kiismerhetetlen lenni, én leálltam ezzel.


Így visszagondolva, utálkozni baromi destruktívan hat. Természetesen nem az lesz ebből, hogy valaki megy a sárgaházba, csak szimplán boldogtalanabb az életben. Én legalábbis mióta nézetet váltottam és nem csinálom ezt olyan gyakran (nyilván én is van, hogy kijövök a sodromból) kiegyensúlyozottabbnak érzem magam.

2021. jún. 10. 12:39
 7/21 anonim válasza:
Utálom, hogy már egy jó ideje edzek és kb. semmi látványa, mert imádom az édességet, de utálok lemondani róla. Utálom, hogy mindig a képernyőt kell néznem, de muszáj, mert azon van minden.
2021. jún. 10. 12:41
 8/21 anonim válasza:

6-osnak igaza van...

Kérdező, inkább ne utálkozzunk... Szeretkezzünk!

XD

2021. jún. 10. 12:42
 9/21 anonim válasza:

#6

Azért szerintem nem mindenki csinálja ezt, most ez egy vicces kérdés és ami éppen nyomaszt azt kiírod magadból. Állandóan pozitív sem lehet az ember, ki kell adni a negatív gondolatokat is. És igen, destruktívan hat ha valaki állandóan csak panaszkodik. Arany középutat kell megtalálni :)

2021. jún. 10. 12:43
 10/21 anonim válasza:
Benne vagy, kérdező...?
2021. jún. 10. 12:43
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!