Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve kozosen...

Valakinek van kedve kozosen utalkozzni a vilag legkulonbozobb dolgain ?:D

Figyelt kérdés
25 eves vagyok, srac amennyire en tudom. Nem vagyok mizantrop, de az atlagnal nemikepp konnyebben talalom meg a hibakat masokban :D

#utálkozzunk
2021. jún. 10. 12:16
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

9-es:

Igen, persze. Nem akartam minden panaszt lekicsinyleni, mert tényleg fontos. Fontos, hogy ki tudjuk adni valahogy magunkból, fontos az érzelmek megélése. Én inkább arra értettem, amikor már véglegesen mindenben csak a kritizálnivalót látjuk meg. És nekem a kérdező leírásából úgy tűnt, hogy ő kezdi ezt a végletet képviselni.

2021. jún. 10. 12:47
 12/21 A kérdező kommentje:

Utálom és megvetem a 4-es 6-os villamoson pöffeszkedő lerobbant hiperpigmentált bandákat akik rettegésben tartják megállókon keresztül az utazóközönséget. A kis beképzelt tizenéveseket, akik egymásnak flexelnek, hogy a héten kivel, hányszor, hogyan szeretkezett, közben meg hazamegy mindegyik és a felhő fölött 3 méterrelt nézi, könnyezik a szeme és kubut iszik. A nyár szar, a hirtelen melegtől migrénszerű fejfájása van az embernek, a csúnya emberek még csúnyábbnak érzik magukat a szép emberek évszakhoz illő kiöltözöttségétől, testük hibátlanságától. Gyűlölöm a maszkot, hogy alig kapok benne levegőt a rohadt lassan robogó tömegközelekedési járatokon, ahol természetesen engem talál meg a nagyjából jobb fizikai állapotban lévő articsókát zabáló néni, hogy adjam át a helyem, miközben kapásból látok másik 3 üres ülést ...

utálom utálom utálom

2021. jún. 10. 12:47
 13/21 A kérdező kommentje:
Edzéssel nagyon jót írtál .. én is edzek, futok, gyúrok, mégis szinte szarabbul nézek ki, mint amikor fele ennyit mozogtam, hízom, de természetesen csak a beleimre, az a jó egészségtelen és előnytelen a külsőre nézve ..
2021. jún. 10. 12:49
 14/21 anonim válasza:
Dízel vagy benzin ?
2021. jún. 10. 12:57
 15/21 anonim válasza:

Végre egy nekem való kérdés!:D

Utálom azokat a fiatalokat akiknek 18 évesen az érettségi után a segge alá teszik a házat kocsit céget aztán meg úgy viselkednek, mintha ők érték volna el ezt az egészet.

Utálom a lányok 90%-át, de nyugi a srácok nagyrészét is.:D

Utálom a toxic gameket, ahol amúgy mindenki beugat, de ugyanolyan balfék mint én.

Nagyon utálom mikor valaki azt mondja hogy "bemutatlak xynak jól ki fogtok jönni" TESÓM majd eldöntöm, hogy akarok-e vele barátkozni. Legutóbb a férjem csinálta ezt a wowos barátaival...Nyugi nem vagyok életképtelen, de majd én megválogatom, hogy kivel szeretnék barátkozni.

Ja meg utálom, amikor az emberek nem is ismernek de azért már flegmák meg bunkók. Elsőre én mindenkivel kedves vagyok aztán az hogy utána milyen leszek majd elválik.:D

Nnnnaaa ez volt aztán a #firstworldproblem de jók esett kiírni magamból

21L

2021. jún. 10. 15:25
 16/21 A kérdező kommentje:

# 15 micsoda méregzsák vagy :DD

Na és mi a véleményed azokról a kis görcsökről, akik felszállnak a villamosra, mr busta számot hallgatnak, aki okádja ki magából az arcpirító, primitív szövegeit, és látszik, hogyha valaki merne szólni nekik, hogy skacok, ez ciki, azt kb megfejelnék.

Vagy mi a véleményed azokról a kövér emberekről, akiknek amúgy minden klappol az életükben, csak nem tudnak cipzárt húzni a szájukra és úgy adják elő, mintha fogyni a világ legnehezebb, legembertpróbálóbb feladata lenne ..

Na és a félig magyarul, félig angolul beszélő influenszerek ? :(

2021. jún. 10. 15:33
 17/21 anonim válasza:
A 12. jól sikerült, a 15. sem lett rossz. Még, még, még!^^
2021. jún. 10. 21:54
 18/21 anonim válasza:

15 vagyok

Igazából én a tipikus a munkában magassarkú, csini ruha, hétvégén metalhead vagyok:D Szóval a szenny zenét az autotuneos sz.rokat is utálom, meg manapság minden második senki olyan rohadt nagy zenész....


ÚRISTEN DE UTÁLOM A HISZTIS KÖVÉREKET JÉZUS XDDDD "ez GeNeTiKa" dehogyis babám ez a lustaságod. Meg a "de jó neked". Nem nem "jó" nekem, mert te reggel bevered a kávécigi kombót, addig én kelek 5kor és megyek futni, és itt kitérnék amúgy arra, hogy a schobert norbit SE szeretem (milyen meglepő xD) de abban igaza volt, hogy igenis elpunnyadnak a nők. 6 éve vagyok együtt a férjemmel, együtt nőttünk fel, 1 éve vagyunk házasok, de soha nem volt gond a szexben mert igenis csini és kívánatos akarok maradni és teszek is érte rendesen.:)

A félig magyar félig angoloknál ha arra a fura fiúra gondolsz aki lakkozott körmökkel affektál akkor gondolom nem fog meglepni, de elsők közt tiltottam instán mert nem érdekelt a sok szr amit posztol.


Jaaaa még valami: a túlzott hiperérzékeny pcség engem kicsinál XDDD hadd mondjam már meg a véleményem hiszti nélkül....😂

Ahhh imádom ezt a kérdést most :D nagyon jó feszkólevezetés leírni nem csak a barátaimmal beszélni erről:D

2021. jún. 10. 22:29
 19/21 anonim válasza:
Micsoda toxic és igénytelen lett ez a topic
2021. jún. 11. 06:24
 20/21 anonim válasza:
19: néha kell ilyen is😌
2021. jún. 11. 07:06
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!