Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Internetes beszélgetőpartnert...

Internetes beszélgetőpartnert keresek, főleg az ellenkező nemből. Ki szánna rám időt? 20N

Figyelt kérdés

Előre leszögezem nem párt keresek, csak jó lenne beszélgetni, eszmét cserélni, társalogni.


Főleg ellenkező nemű személyt keresek, nőkkel nem jövök ki túl jól.


Kor nem számít.


Ha szeretnél csevegni írd le hány éves vagy, miket szeretsz, milyen hobbid van és hasonlók, csak az ilyen üzenetekre fogok válaszolni.


Rólam:


Egy csendes 20 éves lány vagyok, kicsit visszahúzódó, de ha megnyílok nagyon szeretek beszélgetni.

Imádom az állatokat és a növényeket. Szeretek úszni és sétálni. Hobbim a rajzolás.


Nem csoportot keresek.


Nem vagyok egész nap online, aki ír legyen egy kis türelemmel, lehet, hogy nem tudok majd azonnal válaszolni:)



2021. máj. 23. 18:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Írj privátban magadról, utána meglátjuk. Én is tettem energiát a kérdés megírásába 😉
2022. jan. 9. 04:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!