Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti könnyen találtok az interne...

Ti könnyen találtok az interneten beszélgetőpartnert?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, akivel unalmas perceidben tényleg élvezetesnek találod a beszélgetést, de nem társkeresés céljából vagy a szexuális vágyaid csillapítása céljából beszélgetsz vele, hanem tényleg minden különösebb ok nélkül, szórakozás gyanánt.


Én egyszerűen igénylem, hogy legyen ilyen az életemben. De az ilyen "kapcsolatok" nem szoktak hosszútávúak lenni, ami szerintem abból ered, hogy nincs céljuk. Viszont mostanában egyre ritkábban "futok össze" számomra érdekfeszítő emberekkel. Én változtam meg, vagy túl nagyok lennének az elvárásaim? Elmúltak azok az idők, amikor az esti zuhany után, mindenféle hátsószándék nélkül, az epres shakedet szürcsölve dumálgattál egy vadideggenel? :D


2013. jan. 22. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű beszélgető partnert találni, mert a legtöbb ember unalmas:/ Mondjuk nem mindegy ki számít nálad érdekfeszítőnek:)

Amilyen emberekkel találkozom, már akkor is örülhetek, ha nem csak nekem kell témákat felhoznom:D

Igen változnak az idők én is inkább vaniliás shaket iszok mostanában:)

2013. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kovpet ***** válasza:
Mivel én nem erőltetem és nem akarom feltétlenül, így viszonylag könnyűnek tűnik. Nem is egyet "találtam" itt a gyakorin is már. Szerintem nagyon sok rendes és normális ember van, csak ez nem mindig látszik elsőre.
2013. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem találok könnyen,bár nem is keresek ilyen beszélgetőpartnereket.
2013. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Netes beszélgetőpartnereim nekem a sikertelen ismerkedésekből lesznek. Tudunk egymásról dolgokat, de eléggé idegenek vagyunk ahhoz, hogy gátlások nélkül beszélgessünk.

Nem vagyok már tini, célirányosan kell ahhoz keresnem, hogy olyan legyen a másik fél, aki korban és értelmi színvonalban is megfelelő.

2013. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kovpet ***** válasza:

#4: Szerintem meg a kor egyszerűen nem számít, az értelmi színvonal meg úgyis később, lassan derül ki.

Már amennyiben tényleg nincs hátsó szándék. Amúgy számít a kor meg sok minden más is.

2013. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval neked még nem mondták soha, hogy uncsizok ikszdé?
2013. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kovpet ***** válasza:
Nem. :) De ha jó ember mondana ilyet akkor ez is elfogadható lenne :) Azért én jellemzően nem ilyen szinten kommunikálok, az is igaz.
2013. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!