Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt fiúk, akik szeretne...

Vannak itt fiúk, akik szeretnek shoppingolni?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok.


Elég sok barátom van, de közülük senki se szeret vásárolni, szinte kín nekik, de akkor is a legolcsóbb kínai boltos ruhákat veszik meg.


Sokan közülük hülyeségnek tartják hogy ennyi ruhám van, hetente vásárlok.

Hozzáteszem dolgozom, de anyámék pénzét szórom el rá. :D


Érdekel is a divat, de nincs kivel róla beszélnem.


Szóval ha valaki szeret shoppingolni, szivesen beszélgetnék vele.


Illetve mindenki írja le hogy miért szeret/nem szeret vásárolni.


2021. máj. 20. 08:28
1 2
 11/13 anonim válasza:
Hát amíg nem ruhaboltba viszel, addig nem lesz gondunk.
2021. máj. 20. 17:31
 12/13 anonim válasza:
Na jó metálshopba kibírok 20 percet is
2021. máj. 20. 17:32
 13/13 anonim válasza:

Alapból csak ritkán van kedvem vásárolni, akkor viszont igyekszek minél több mindent letudni, amíg a hangulatom el nem illan. Öltözködés témakörben évente úgy 2-3 alkalommal szoktam kiadni.

Ruhák terén úgy vagyok, hogy ritkán veszek keveset, és elég kevés ruhám is van, viszont nincs olyan, amit ne hordanék, mindegyiket imádom, és ha nagy ritkán veszek egy ruhadarabot vagy cipőt, akkor az árban középkategóriás, de fiatalos, és nagyon ügyelek arra, hogy jól nézzen ki, valamint a lehető legjobb legyen a minősége. Korábban én is kínaikban vásároltam, de most már csak minőségibb helyeken. Hozzáteszem, a ruháim, cipőim többségét online vásárolom (mert esténként nézelődni gyakrabban van hangulatom, mint boltba járkálni), de néha, magas elvárásokkal egy- egy turkálóba is benézek, hátha van valami eredetileg 50 ezres cucc kiváló állapotban, ami jó rám és tetszik is, mondjuk 300 forintért XD. De nem ez az elsődleges, mint mondtam alapból is minden ruhatípusból (póló, nadrág stb.) két kezemen össze tudom számolni mennyim van.

2021. máj. 20. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!