Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt fiúk, akik szeretne...

Vannak itt fiúk, akik szeretnek shoppingolni?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok.


Elég sok barátom van, de közülük senki se szeret vásárolni, szinte kín nekik, de akkor is a legolcsóbb kínai boltos ruhákat veszik meg.


Sokan közülük hülyeségnek tartják hogy ennyi ruhám van, hetente vásárlok.

Hozzáteszem dolgozom, de anyámék pénzét szórom el rá. :D


Érdekel is a divat, de nincs kivel róla beszélnem.


Szóval ha valaki szeret shoppingolni, szivesen beszélgetnék vele.


Illetve mindenki írja le hogy miért szeret/nem szeret vásárolni.


2021. máj. 20. 08:28
A kérdező szavazást indított:
Nagyon szeretek vásárolni én is fiú létemre.
Szeretnék én is divatosan öltözni de nincs pénzem rá.
Útálok vásárolni, mert felesleges pénzkidobás.
Útálok vásárolni, mert nehezen találok számomra jó ruhákat.
26 szavazat
1 2
 1/13 anonim válasza:

Útálok vásárolni

F

2021. máj. 20. 09:29
 2/13 anonim válasza:
A pénzügyi tudatosság nekem nagyon fontos. Lélektani határaim vannak bizonyos termékekkel kapcsolatban, pl. nem vennék 5-6 ezernél drágábban pólót akkor se, ha nagyon tetszik. Telefon is max 100, mert úgyse használom annyit. Inkább a "felesleges" lóvéból fizetek egy nyelvtanárt/tanfolyamot vagy összegyűjtögetem és befektetem, mintsem 20eFt-os Nike pólókat basszak szét edzésen, meg 400eFt-os telefonnal járkáljak a zsebemben úgy, hogy csak messengerre meg youtubera kell. A shoppingolás addiktív, pikkpakk függővé lehet válni, valszeg te is az vagy kérdező :D Nem nagy baj, csak az életben az örömöt nem a tárgyaktól kell várni + olyan pénzt kell elkölteni ami nem kenyérre volt szánva :)
2021. máj. 20. 09:29
 3/13 anonim válasza:

Max. babkonzervet szeretek vásárolni, hogy tudjak belőle hagymásbabot főzni.:D

Egyébként rühellek vásárolni. Ha boltba is megyek, akkor azt célirányosan teszem.

2021. máj. 20. 09:30
 4/13 anonim válasza:
Ruhákat nem nagyon vásárolok, csak évente körülbelül egy pólót, vagy valamit, ami már kezd tönkremenni, vagy kinövöm. Inkább hasznosabb dolgokra költöm a pénzem, pl számítógép.
2021. máj. 20. 10:15
 5/13 anonim válasza:
Igen, szeretek, de nem ruhaboltban, hanem műszakiban. Bárcsak lenne annyi pénzem is, hogy kinékek egy király cuccot és megvehessem az ötödik hangprojektort, mert miért ne.
2021. máj. 20. 10:52
 6/13 anonim válasza:

Szeretek vásárolni, noha attól függ mit. Ruhákat inkább turkálókban, kajákat is szeretek venni (mivel szeretek zabálni) illetve még ásványokat is szeretek venni. Nem is merek bemenni ilyen boltokba, mert totál elveszek bennük :D


Hetero (tehát a nőket szeretem, nem a férfiakat mégha privátban rám írnak is) férfi, 24

2021. máj. 20. 11:26
 7/13 anonim válasza:

Én szeretek vásárolni, szeretem a ruhákat, bár a divatot már annyira nem követem. Inkább ilyen "örök kasszikusokat", de abból jó minőségűt veszek.

Ha mondanom kéne egy kedvenc szettet, akkor: Vans Old Skool cipő, a Justin Timberlake-es 501-es Levi's gatyám (ami kicsit szűkebb, mint a sima 501), valami basic fekete póló, meg fekete bőrdzseki. :D

2021. máj. 20. 11:37
 8/13 anonim válasza:
Anyádék pénzéd szorod ja igy konnyu
2021. máj. 20. 13:29
 9/13 anonim válasza:

Szeretek vásárolni, de én nem a divatra megyek, vegyes stílusokban szeretek öltözködni.

Nem mondom, hogy hetente vásárolok, de minden hónapban veszek kb. 6-7 új dolgot.

2021. máj. 20. 14:15
 10/13 anonim válasza:

Nem szeretek vásárolni. Akkor megyek ha tényleg kell valami. Azokat sem szeretem akik sokat vásárolnak.


A divatipar 90%a környezetszennyező, nem fenntartható. Örülsz amikor tudsz olcsón venni valami ruhát de abba nem gondolsz bele hogy azt 100ft os órabérrel csináljak Ázsiában (ráadásul esetleg gyerekek). Nem gondolsz bele hogy mennyire károsítja a környezetet ez a mértéktelen fogyasztás.

És sokan így érzik magukat értékesnek hogy a ruha ami rajtuk van az mindig a legújabb meg nemrég vásárolt.

Érdekel a divat... Akkor nézz utána hogy milyen következményei vannak, ne csak az Instagram fiókjukat nézegesd.

2021. máj. 20. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!