Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt oltásellenesek?

Vannak itt oltásellenesek?

Figyelt kérdés

Én is az vagyok.

F.


2021. máj. 8. 15:05
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:

hát nem csak én mennék panaszkodni, hanem mindenki más :D

aztán valaki nyitna egy olyan oldalt ahol van véleményszabadsága, aztán a másik oldalakat elhagynák az emberek


mellesleg, hogy eljuss a pozíciódra amit állítasz / hiszel eléggé sok pontot használsz innen sajnos:

[link]

2021. máj. 9. 00:15
 32/43 anonim válasza:

#35: az én érvelésembe kapaszkodol, engem trenírozol, miközben nem is érdekel, hogy esetleg igaz lehet-e a sok panasz, ami a világból jön az alternatív forrásokon keresztül, mert máshol nem engedik őket megnyilvánulni,,, hát sajnálom, de nem tudok rajtad segíteni! :(


További jó szórakozást az új világrend vidámparkjában!

2021. máj. 9. 00:19
 33/43 anonim válasza:

Igen a te érvelésedbe kapaszkodok, mert te állítasz valamit amiről meg vagy győződve, szóval azt gondolom te többet tudsz a témáról, mint aki életében erről nem hallott.

Viszont, hogy valami "esetleg" igaz az nem érdekel.

Engem az érdekel mi igaz, viszont, ha érvelési hibákat követsz el folyamatosan és olyan dolgokat fogadsz el bizonyíték nélkül, mert mai napig nem veszem bizonyítéknak azt, amit valaki mondott alátámasztás nélkül.

Mellesleg, ha belegondolsz, hogy nem jól gondolod / nem neked van igazad, akkor rájössz, hogy ezzel a gondolkodásmóddal veszélybe sodorsz eléggé sok embert.

Esetleg rajtad kellene segíteni.


Mellesleg eléggé jól szórakozok, mint most, mert el tudom mondani miért nem hiszek és miben.


Az eddigi kommenteimre sosem úgy válaszoltál, hogy "Nincs igaza, mert" vagy "tévedsz, mert", hanem elkezdtél linkelgetni egy oldalt ami nagyon gyengén van dizájnolva ilyet bárki tud csinálni és mind ahogy mondtam hozza a lapos föld weboldalaknak a minőségét.

Aztán meg megvádolsz azzal, hogy én bántani akarlak.

A lehető legtöbb igaz dologban akarok hinni és a lehető legkevesebb hamis dologban hinni.


De az alapján ahogy viselkedsz és ahelyett, hogy bizonyítékot mutatnál, sajnos nem győztél meg.


Ha kíváncsi vagy arra, hogy én hogyan derítem ki a valóságot írhatsz egy privátot és elmondhatod, hogy mi a probléma vele, szívesen fogadok kritikát.

2021. máj. 9. 00:28
 34/43 anonim válasza:

Tessék, egy kis gondolatébresztő:


https://www.youtube.com/watch?v=y0ojIS-9RUI


Ez sok mindent megmagyaráz...

2021. máj. 9. 00:38
 35/43 anonim válasza:

Nem azt kértem, hogy linkelj egy videót, ami megpróbál elmagyarázni minden szolid bizonyíték nélkül valamit.


gyenge próbálkozás

2021. máj. 9. 00:40
 36/43 anonim válasza:

#37-es: te annyira okos vagy, hogy még a végén beléd szeretek...


De sajnos nem lehetséges, sorry! Én csak oltatlannal barátkozom és nem privátolok, mert nem szeretném, ha miattam veszélybe sodródnál... :)

2021. máj. 9. 00:43
 37/43 anonim válasza:

#39: nem vagyok dzsinn, hogy a kéréseidet teljesítsem!


Gondolatébresztőnek szántam...

2021. máj. 9. 00:45
 38/43 anonim válasza:

engem veszélybe sodorhatsz, mellesleg te is ezen az oldalon van, egy kommenttel egyből veszélybe sodrod magad nem? :D


Csak az a baj, hogy amit eddig leírtam, sosem mondod el miért nincs igazam, csak személyeskedsz néha.


Kár, pedig jó volt veled beszélgetni :/

2021. máj. 9. 00:46
 39/43 anonim válasza:

#42: hát én nagyon örülök kedves véleményednek és annak, hogy a gyűlöletből majdnem egy kis románc kerekedett.


Megyek is aludni, szép álmokat!


U.i.: Krisztus katonája semmitől sem fél. :)

2021. máj. 9. 00:50
 40/43 anonim válasza:

Tudod az, hogy oltás ellenes vagy, mertem volna fogadni az írásmódodból és a gondolkodás módodból, hogy keresztény vagy.


Mellesleg ha bebizonyítod, hogy Jézus valóban isten fia volt vagy isten volt (attól függ melyik fajta keresztény vagy), akkor átveheted az összes díjat a világon <3


Egy nobel díjat tuti.


Mellesleg milyen gyűlöletről beszélsz?

Olyan semlegesen álltam hozzád, ahogy csak lehet, de ha nem tudod bebizonyítani amiben hiszel, nem az én bajom.


Bár lehet az a probléma, hogy én abban hiszek amit be lehet bizonyítani, te meg abban ami éppen jól eski.


Szép álmokat.

2021. máj. 9. 00:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!