Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt oltásellenesek?

Vannak itt oltásellenesek?

Figyelt kérdés

Én is az vagyok.

F.


2021. máj. 8. 15:05
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:

Valaki tud bizonyítékot küldeni arról, hogy az oltásokkal van probléma?

Szívesen meghallgatnék bárkit.

2021. máj. 8. 21:47
 22/43 anonim válasza:
#21 hát én is
2021. máj. 8. 22:37
 23/43 anonim válasza:
Én nem értem hogy a buta emberek miért kaphatnak internet hozzáférést 😅
2021. máj. 8. 23:37
 24/43 anonim válasza:

#21-es vagyok


Elnézést, de amit mindent leírtál elfogadnám.

Első probléma: "Nem fogtok számotokra is egyértelmű bizonyítékot találni"

Ez a kifejezéssel mérgezed a kutat. A kérdést azért tettem fel, mert olyan dolgot mondasz amiben nem hiszek, tehát nyilván nem egyértelmű.


Második probléma: Apám is szarul volt tegnap, de ma már jól van nem nagyon értem ezt a jó vagy rossz vakcina dolgot az alapján amit leírtál :/


Harmadik probléma: Azt feltételezed, hogy ha valaki megkapja az oltást az 100%-ig védett, pedig rendesen tájékoztatva vannak az emberek, hogy mikor válnak védetté az oltás után. Mellesleg az,hogy az oltás nem jó demonstrálni kellene, nem csak azt állítani.


Negyedik probléma: Elolvastam az oldalt, kicsit vicces, hogy ebben hiszel.

Maga az oldal vetekszik a lapos föld weboldalakkal.

Nem hitelességben, hanem röhejben.

"az igazság meg odaát van"

Őszintén mutatsz bármi bizonyítékot?

Én személy szerint nem bízok semelyik vakcinában, mert szerintem túl kevés idő alatt lett elkészítve. Mellesleg krónikus beteg vagyok, szóval nekem nem ajánlott.


Mellesleg ugye azt tudod, hogy több féle oltás van és mindegyik máshogy hat / több idő kell neki?


Várom a bizonyítékot még mindig.

Mert oké, hogy mond valaki valamit, de az oldalon nincs semmi bizonyíték, csak mondanak valamit, törődni meg azzal nem fogsz, hogy igaz, csak elfogadod.

2021. máj. 8. 23:42
 25/43 anonim válasza:

#25: ne várjad a bizonyítékot, hanem keresd meg magad!


Nekem a saját döntésemhez nem kellenek. Nem kérem, nem bízom.


Ezt a laposföldezést meg nem tudom, hogy jön ide.


Én úgy gondolom, hogy téged semmilyen bizonyíték nem győzne meg. Te az oltásban hiszel. Váljék egészségedre!

2021. máj. 8. 23:54
 26/43 anonim válasza:
2021. máj. 8. 23:57
 27/43 anonim válasza:

nem megbízható forrásokból dolgozol az az egyik probléma, mellesleg, ha annyira biztos vagy benne, akkor másoknak miért ne mutatnád meg? :D

semmi sem logikus amit mutatsz / mondasz

2021. máj. 9. 00:04
 28/43 anonim válasza:
mellesleg az egyik linkelt videó alatt le is vannak tiltva a kommentek, látszik, hogy akik bevesznek összeesküvés elméleteket igazi bizonyíték nélkül nem bírják azt, amikor valaki megkérdőjelezi ezeket
2021. máj. 9. 00:10
 29/43 anonim válasza:
#30: te hova mennél panaszkodni a világ elé, ha minden más forrást letiltanának a számodra, hogy megnyilvánulj?!
2021. máj. 9. 00:12
 30/43 anonim válasza:
Én hazai nővérektől is hallottam olyat, hogy el kell hallgatniuk bizonyos eseteket, szóval nekem nem nehéz elhinnem, hogy valami nem teljesen tiszta a covid körül.
2021. máj. 9. 00:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!