Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok szeretnék veletek...

Lányok szeretnék veletek beszélgetni erről a témáról..Mi a véleményetek?(lent leírom mire gondolok..)

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy nagyon sok srác egy idő után azért nem ír többet a lánynak mert mondjuk a lány mindig azt várta,hogy a srác írjon neki?

Csak szerintem szánalmas ha egy srác/férfi nem mutatja ki a közeledését egy lány felé? Nagyon sokszor találkoztam olyan szituációval ahol,ha egy lányt nem lehet mondjuk 3 hét alatt megnyerni akkor onnantól kezdve levan tojva,és inkább a srácok keresenek egy új "áldozatot"..Sajnos egyre több ilyennel találkozni..


Mit gondoltok erről? Esetleg voltatok már ezekben a szituációkban? Ha igen mit tettetek?



2021. máj. 7. 18:27
1 2
 11/18 anonim válasza:
Így van ezért is említettem pár celeb nevet sok lány meg ezeket majmolja és azokra buknak. Pl nekem rövid hajam van, mint Ábel Anitának..és sokan meg emiatt szidnak, hogy amúgy tök jól elbeszélgettem veled de én csak a hosszú hajú és csinos lányokat szeretem...aztán mikor az nem jön össze mert nincs BMW meg Porsche szidnak mindenkit, hogy gazdagra bukik mind..igaz nem mind arra bukik, de akik elkényesztetettek azok igen. Manapság a latinos testalkat a favorit náluk..hát nem mindenkinek adatik meg olyan alkat. Aki meg már 5 kiló felesleggel rendelkezik arra meg már mondják, hogy mangalica meg ilyenek..Nem mindenki születik modellnek.
2021. máj. 8. 15:30
 12/18 anonim válasza:
Vagy nem vagy butuska vagy munkakerülő nő, aki függ a pasitól, és nem elég annyi, hogy elvigyen egy étterembe vagy vásárolgatni stb, hogy mindenben a kedvébe járj cserébe, mindent elnézz... Sokan nem bírják elviselni azt, ha egy nő nincs valamilyen szinten kiszolgáltatott helyzetben.
2021. máj. 8. 15:36
 13/18 anonim válasza:
Ez így van..nekem volt ilyen ismerősöm aki ilyen helyzetben volt. Megkapott mindent otthon lehetett a gyerekeivel,de cserébe mindent tűrni kellett neki.
2021. máj. 8. 15:38
 14/18 anonim válasza:
Szomorú, hogy még mindig vannak ilyen nők, akik mindent eltűrnek csak ne kelljen dolgozni illetve úgy alakítják az életüket, hogy egy férfitől függjenek. Sosem bírnék így élni.
2021. máj. 8. 15:45
 15/18 anonim válasza:

Azért azt jegyezzük meg, hogy a lányoknál is sok ilyen van. 10/10-es pasi kell nekik, legyen kigyúrva de mégsem, gazdag stb. Ez viszont általánosítás. Sokak kommentjében egyértelmű csalódottságot látok, mégha próbálják is ezt elfedni. Azért azt szeretném megjegyezni, hogy az általánosítás, rossz hozzáállás és folyamatos panaszkodás nagyon kiábrándító egy értelmes srácnak.


Így nyilván nem fogsz találni senkit, ha eleve úgy állsz hozzá, hogy: "Ez is csak egy k*rvákat kereső ny*morék, irreális elvárásokkal és egyébként is csak meg akar..." - mindezt úgy, hogy még nem is beszéltetek.


Nyilván ha valakivel együtt vagy, az tetszen, a párkapcsolat nem csak a személyiség. A probléma akkor van, ha tényleg irreálisak az elvárások. Szerintem ha egy srác értelmes, nem csak a külsőre hajt stb, akkor nincsen gond. Vannak még normális srácok, és ugyanúgy van rengeteg normális lány is. Csak keresni kell őket és nem szabad általánosítani.

2021. máj. 8. 15:47
 16/18 anonim válasza:
Anyám nem egy okos nő, inkább csak okoskodó, irányításmániás mérgező szülő sajnos, VISZONT, az egyetlen hasznos és jó tanácsa, amit nekünk lányainak adott az az, hogy úgy alakítsuk az életünket, hogy soha senkitől se függjünk, egyedül is boldogok legyünk, valamint egy nő mindig magának szül. Csak akkor vállaljatok gyereket, ha azt tisztességesen egyedül is fel tudjátok nevelni. (Én személy szerint még a szeretetben-t is odaraknám.) Elismerem, hogy végül is ez a mottóm lett.
2021. máj. 8. 15:52
 17/18 anonim válasza:
15, azt senki nem tagadja, hogy a nők nagy része is megéri a pénzét. Valóban sok nőnek is hatalmasak az elvárásai szintén.
2021. máj. 8. 15:55
 18/18 anonim válasza:
Na hát ilyenek a nők.
2021. máj. 10. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!