Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok szeretnék veletek...

Lányok szeretnék veletek beszélgetni erről a témáról..Mi a véleményetek?(lent leírom mire gondolok..)

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy nagyon sok srác egy idő után azért nem ír többet a lánynak mert mondjuk a lány mindig azt várta,hogy a srác írjon neki?

Csak szerintem szánalmas ha egy srác/férfi nem mutatja ki a közeledését egy lány felé? Nagyon sokszor találkoztam olyan szituációval ahol,ha egy lányt nem lehet mondjuk 3 hét alatt megnyerni akkor onnantól kezdve levan tojva,és inkább a srácok keresenek egy új "áldozatot"..Sajnos egyre több ilyennel találkozni..


Mit gondoltok erről? Esetleg voltatok már ezekben a szituációkban? Ha igen mit tettetek?



2021. máj. 7. 18:27
1 2
 1/18 anonim válasza:

Szerintem két opció van:

Az egyik amikor a srác nem gondolja komolyan, és nem sikerül viszonylag rövid idő alatt befűzni az adott lányt, akkor elvész a lelkesedés, és keres valaki olyat, akit könnyebben megkaphat.


A másik amikor igenis komolyan gondolja, és tényleg érdekli a lány, de nem kap elég pozitív vissajelzést (a lány nem keresi a társaságát), akkor könnyen azt érezheti, hogy "basszus lehet, hogy én nem is érdeklem azt a lányt" akkor még nyilván egy idő után feladja a próbálkozást, hiszen feleslegesnek érzi.


Szerintem a fiúknak is szüksége van a pozitív vissajelzést, és igen is nekik is jól tud esni, ha nem mindig nekik kell írni, hanem a lány is érdeklődik felőle.


Persze nem tudok fiú fejjel gondolkozni, de szerintem ilyesmi dolgok lehetnek a háttérben.


17l

2021. máj. 7. 18:40
 2/18 anonim válasza:
Sajnos vannak ilyenek, a ... sem érti az ilyen "férfiakat". Az esetemben ráadásul egy 25 éves az alany. Szóval tavaly nyáron bejelölt ismerősnek. Nem vagyok bolond, sejtettem, hogy nyilván közeledne. Ha nagy ritkán került fel rólam kép vagy történet (fb.) akkor szívecskéket küldött rá. Aztán fél év után nagy nehezen megtört a jég és elkezdtünk beszélgetni. Változott, hogy ki írt rá a másikra. Azt is megbeszéltük, hogy jó lenne találkozni. Én amúgy jelét adtam neki, hogy szívesen megismerném őt élőben is stb. Telt-múlt az idő, de valahogy a találkára továbbra sem került sor. Volt, hogy két hétig nem beszéltünk, akkor ráírtam. Majd meguntam. Újabb 2 hét után csak rám írt, ok visszaírtam. Úgy voltam vele, hogy jó, hát szegény biztosan ilyen kis mimóza, elvégre nem egy tipikus macsó, de nekem pont ez nem számít. (Sokkal fontosabb számomra, hogy egy férfi aranyos, rendes, hűséges és tisztességes legyen komoly szándékokkal, mivel sajnos én már 28 vagyok, bár régen is ezek voltak az elvárásaim, egyik exem sem volt jó pasi, de mindegy, nem ez a lényeg.) Visszatérve: szóval kezdtem unni, de Húsvétkor ráírtam. Arra válaszolt de továbbra sem semmi. Eltelt egy hónap, mostmár ha véletlenül is rám ír figyelmen kívül fogom hagyni őt. Szóval nem lehet ezt tudni, komolyan nem értem a férfiakat sokszor. Amúgy szerintem mindenképpen bunkóság, ha egyoldalú a levelezés. A nőnek is rá kell írnia a pasira szerintem, nem csak mindig arra várni, hogy ő, mert akkor egyoldalú az egész és a másik félnek úgy jön le, hogy a másikat nem is érdeklem.
2021. máj. 7. 18:51
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen egyezek veletek 1-es és 2-es válaszoló,hogy néha nekünk is irnunk kell..Ilyenkor viszont mit gondoltok milyen témákkal lehet ráírni úgy az adott srácra,hogy azért hosszan eltudjatok beszélgetni és lássa,hogy érdeklődsz iránta?
2021. máj. 7. 19:02
 4/18 anonim válasza:

Ha mindig csak a srác keresi a lányt, ráadásul ha a beszélgetést csak ő viszi, a lány pedig alig kérdez stb, akkor nyilván megfogja unni a srác. Miért teperjen? Valszeg sokszor visszautasították már, nem szeretné 1 hónapnál tovább húzni úgy, hogy még mindig full bizonytalan. Egy hónap után már azért illene legalább sejtenie... Miért kéne várnia egy évet rád? Ha te is szereted, te is azt szeretnéd, hogy minél előbb legyen valami, nem? Ha pedig nem, akkor teljesen jogosan adja fel, mert akkor nem szereted. Abból pedig nem lesz (jó) párkapcsolat.


Szerintem ha mindkét nem ugyanúgy érdeklődik egymás felé, ugyanúgy keresik egymást stb az a jó.

2021. máj. 7. 19:09
 5/18 anonim válasza:

1-es vagyok


Egyébként amit a 2-es ír, én is voltam hasonló helyzetben, ahol a srác részéről nyílt titok volt, hogy lehetne valami mégse tett érte semmit. Szintén csak beszéltünk a taliról, de nem került rá sor, többször volt, hogy én kerestem, ő meg csak ritkán. Aztán én is megunta, nem kerestem és láss csodát hónapok óta nem is beszéltünk.

2021. máj. 7. 19:36
 6/18 anonim válasza:
1-es (illetve 5-ös): Aztán meg sír a szájuk, hogy nincs normális nő, mindegyik csak a pénzre hajt, az a baj velem, hogy nem vagyok gazdag se nem full pasi... XD :) (2-es voltam)
2021. máj. 7. 19:47
 7/18 anonim válasza:
Meg némelyikkel nem is lehet beszélgetni normálisan. Én voltam társkeresőn is..Annyi volt, hogy mizu vagy elmondja, hogy a lányt Obiba vitte randizni,mert fúrót akart venni meg Kínából rendelt tokot de a lány nem volt lelkes és nem adta neki oda :D Hát én se lennék..meg a csikékről beszél, hogy az anyja nem szereti a kopasz nyakút de még is vettek egyet és fél, hogy kapni fog..a másik meg 50 szer leírta, hogy ő csúnya meg nem a páva stílus..pedig normálisan nézett ki és nem tudtam a témától eltéríteni sehogy.. szóval az előző válaszolóval egyet értek.. szidják a nőket, hogy nem írnak vissza meg ilyenek..de az ilyenekre mit lehet válaszolgatni? :D Nem vagyok én pszichológus..bezzeg a facebookja meg tele volt szelfikkel de ő nem mer találkozni, mert csúnya..
2021. máj. 8. 01:16
 8/18 anonim válasza:
Pontosan utolsó. Mikor már a második levelezés után az exét kell hallgatni meg milyen jó nőkkel beszélget még. Aztán csodálkoznak, hogy tiltást kapnak. XD
2021. máj. 8. 14:54
 9/18 anonim válasza:
7es vagyok..meg ugye panaszkodnak, hogy a pénzre vágynak meg luxus autóra..akik ezt írják ki is derül kikre buknak az ilyenek. Ha már 2 kiló felesleg van az nem jó..Hódi Pamela,Kyle Jenner, Vasvári Vivien tipusú lányok után mennek azok meg persze, hogy ilyenekre vágynak.. Ha elnéznének pár dolgot és nem lenne magas a léc akkor találnának normális lányt is. Van olyan ismerősöm aki kb 8 éve egyedül van, mert mindig a külsőleg tökéletest keresi persze ha belefut egy neki tetsző lányba akkor egyből jön a csalódás, hogy ennek kocsi kellene meg pénz.
2021. máj. 8. 15:00
 10/18 anonim válasza:
Ugyan 7-es, nem kell ahhoz se kövérnek sem csúnyábbnak lenni, hogy ne keljél. Sok pasi egyszerűen a ribikre bukik. Akinek meg egy aranyásó kell, az meg is érdemli. Aztán csalódnak és jön a nők szidása, pedig senki sem tartott fegyvert a fejéhez, hogy egy tyúkkal járjon. Meg persze a nyomorék pasiknak is hatalmasak az elvárásaik. Pl. az exem nem volt egy kapós, jó pasi, de azért kijelentette, hogy neki 10/8-tól jöhet szóba egy nő. (Két éven át szidta az exét, hogy mennyire szemét volt vele. Én teljesen elnéző voltam vele, rendes voltam vele, más már rég dobta volna de mégsem voltam jó, mert nem voltam elég vagány, értsd: nem vagyok egy társasági lény, mindenkivel jó pofizó stb. típus. Na ennek az embernek ugye az érettségije sem volt meg, én pedig a diplomámat csináltam, mellette dolgoztam stb. Az exét állítólag kitartotta, (amúgy hazudott ebben), engem viszont nyilván nem kellett. Mikor a záróvizsgához értem, hogy diploma és végre a végzettségemnek megfelelő munka lesz, teljesen megveszett. Dobott engem mondva csinált indokokkal. A szülei, barátai, nővérei is nagyon szerettek, nem hiszem, hogy velem volt a gond. Ja de, mert ez egy kisebbségi komplexusos sz.rdarab volt. Persze állandóan írogatja kifele a feminácizós marhaságokat, meg a nők ilyenek-olyanok...aha, ja és majdnem két év után csak fb-n mert szakítani a nagy bátor férfi.
2021. máj. 8. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!