Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Megismertem egy kedves vicces...

Megismertem egy kedves vicces lányt es ram irt messengeren, megkertem h kuldjon kepet magarol es khldott szep,de nem vagyok benne biztos h o az. Szeretnek meg rola kepeket h biztos igy nez e ki, de nem akarom megbantani, valami otlet?

Figyelt kérdés

#Tiktok friend
2021. ápr. 24. 21:38
 1/10 anonim válasza:
Rád írt messengeren, tehát megnézheted a profilját. Ha le van korlátozva, akkor jelöld ismerősnek. Amennyiben nem kamu a profil biztos van 1-2 közös képe barátokkal (olyan amin be van taggelve). Esetleg a neve alapján rákereshetsz hátha van instája, vagy kérdezd meg, hogy van e.
2021. ápr. 24. 21:45
 2/10 anonim válasza:
Nem mindegy? Lyuk lyuk, csak a keret más.
2021. ápr. 24. 21:56
 3/10 anonim válasza:
Írd meg neki, hogy bár szerinted tömnivalóan szexi bulának tűnik a fotókon de neked a hatodik érzéked, ami egyébkén soha nem hazudik, azt súgja hogy valójában amúgy ő igazából egy ötvennégy éves, körszakállú, hordóhasú, szőrösvalagú homár aki tutira csak egy dickpicet akar tőled kicsikarni, de te nem adsz neki olyat mert csak random nőknek szoktál ilyet küldözgetni a Gyéká társkereső rovatában. Szóval mondd meg neki hogy menjen a pitsába a beteg vágyaival, hagyjon téged békén a mocskos perverzióival,mert ez undorító amit művel. Aztán biztos ami biztos alapon csak küldjél neki egy pöcsfotót, de csak azért hogy ezzel üzened neki hogy bekaphatja!
2021. ápr. 24. 22:34
 4/10 anonim válasza:

Elo videohivas rovid kis beszelgetessel, szia en vagyok, bizonyito ereju. Miert? Mert szemelyes, lassatok, hallhatok egymast. Ha nem akarja, akkor hoppacska.

En olyan csaj vagyok, hogy utalom a hangom, a kepeim alapjan viszont kamunak hitt mindenki. Belementem egy kb masfel perces csekkolasba mindig. En is lattam a masikat.

2021. ápr. 25. 01:45
 5/10 anonim válasza:
Videózás.
2021. ápr. 25. 08:30
 6/10 anonim válasza:
Szerintem is jó, amit #5 mond. Videóhívás.
2021. ápr. 25. 08:35
 7/10 anonim válasza:
Nem értem, miért csak online keretek között lehetne megoldani. Beszéljetek le egy találkozót. Élőben azonnal látod, hogy ki ő.
2021. ápr. 25. 13:31
 8/10 anonim válasza:
Videóhívás
2021. ápr. 25. 20:19
 9/10 anonim válasza:
mond meg neki, hogy vicces lenne ha úgy fotózná le magát hogy a fején van egy kanál. ha küld magáról képet a fején egy kanállal akkor ő az.
2021. ápr. 25. 21:47
 10/10 anonim válasza:

Egyetértek kilencessel.

Én lány vagyok de utálom a videóhívásokat. Ha nem megy bele, ez is lehet az oka

2021. ápr. 28. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!