Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki szeretne beszélgetni?(B...

Valaki szeretne beszélgetni?(Bővebben lent írok magamról)

Figyelt kérdés

Sosem csináltam még ilyet,és nem is vagyok az a barátkozós típus,nehezen bízok meg akárkiben is,de szeretnék ezen változtatni...ezért gondoltam kiírni ezt..


Magamról:

18 éves vagyok(lány),nem Magyarországon élek,szeretek sorozatokat nézni,animéket is szoktam nézni bár most hanyagolom mert készülök az érettségire..nagyon szeretek enni(főleg édességeket)viszont főzni nemtudok,érettségi után pedig valószinűleg kiköltözöm Németországba..

Azthiszem ennyi egyenlőre elég magamról..


Ha írtok,akkor a korotokat és a nemeteket írjátok le légyszi,hogy nagyjából képbe legyek ki is az aki irt..


A pedofilok,meg az éretlenek kiméljenek..


2021. ápr. 24. 20:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Légyszi,először itt irjatok magatokról pár szót..
2021. ápr. 24. 20:34
 2/6 anonim válasza:
írj rám
2021. ápr. 24. 20:36
 3/6 anonim válasza:
Egy dolog 18 éves vagy,te már pedofilt nem érdekelsz mert ahhoz túl öreg vagy bocsi ez csak észre vétel.
2021. ápr. 24. 21:11
 4/6 anonim válasza:
Szia, 29f, ha a németországi életre vagy kíváncsi írj nyugodtan.
2021. ápr. 25. 08:22
 5/6 anonim válasza:

32-L És Butapesti

Ha gondolod írj nyugodtan :)

2021. ápr. 25. 16:55
 6/6 anonim válasza:
Írhatsz, ha gondolod.:) 18L
2021. ápr. 26. 17:39

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!