Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek az...

Lenne kedve valakinek az ilyesmikhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szívesen megismernék fiúkat és lányokat egyaránt, barátkozás céljából. (17/l)


Nem tudom mennyire fura, vagy hogy léteznek-e ilyen emberek, de olyanokat keresek, akikkel lehet hülyülni és olyan random dolgokat csinálni mint például kiszökni az éjszaka közepén (tíz órás korlátozással mondjuk nem lenne olyan vicci, de aki érti érti, nem ez a lényeg) vagy mondjuk tök random “nyaralásokra” menni, utazgatni csak úgy és a többi...

(Tehát ha nagyon klisé akarok lenni, azt mondanám hogy ilyen pinterest vibeos dolgokra gondoltam)


Nem kell túlgondolni egyébként, a lényeg csak annyi hogy szeretnék egy csomó új dolgot kipróbálni és egy kicsit hogy is mondjam... “szabadabb” lenni... olyan emberekkel akik szintén így éreznek mint én...


A korosztályt nagyon nehéz megmondani, de ha mindenképp kellene számokat mondanom, talán olyan 14-20/21-et mondanék🤷‍♀️


És gyors még megjegyezném hogy egyébként bárki írhat, tehát olyanok is akik csak beszélgetni szeretnének, esetleg mondjuk nincs hangulatuk a spontán a hülyeségeimhez, vagy túl messze lakunk egymástól (én pest közeli vagyok).

Szeretek új embereket megismerni🙈



2021. ápr. 16. 00:21
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szia én kiszoktam szökni lol és imadom az ilyen dolgokat en is Pest közelebe lakom es szivesen ismerek meg pinterest vibeos embereket:)
2021. ápr. 18. 01:51
 12/13 anonim válasza:

Nekem is írhatsz ha gondolod, és ne foglalkozz a negatív emberekkel😌

16/L

2021. ápr. 27. 19:59
 13/13 anonim válasza:
Nekem is írhat vki ha szeretne. Igaz kicsit idos vagyok. :( :D ( 26F/Corvin)
2021. aug. 11. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!