Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek az...

Lenne kedve valakinek az ilyesmikhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szívesen megismernék fiúkat és lányokat egyaránt, barátkozás céljából. (17/l)


Nem tudom mennyire fura, vagy hogy léteznek-e ilyen emberek, de olyanokat keresek, akikkel lehet hülyülni és olyan random dolgokat csinálni mint például kiszökni az éjszaka közepén (tíz órás korlátozással mondjuk nem lenne olyan vicci, de aki érti érti, nem ez a lényeg) vagy mondjuk tök random “nyaralásokra” menni, utazgatni csak úgy és a többi...

(Tehát ha nagyon klisé akarok lenni, azt mondanám hogy ilyen pinterest vibeos dolgokra gondoltam)


Nem kell túlgondolni egyébként, a lényeg csak annyi hogy szeretnék egy csomó új dolgot kipróbálni és egy kicsit hogy is mondjam... “szabadabb” lenni... olyan emberekkel akik szintén így éreznek mint én...


A korosztályt nagyon nehéz megmondani, de ha mindenképp kellene számokat mondanom, talán olyan 14-20/21-et mondanék🤷‍♀️


És gyors még megjegyezném hogy egyébként bárki írhat, tehát olyanok is akik csak beszélgetni szeretnének, esetleg mondjuk nincs hangulatuk a spontán a hülyeségeimhez, vagy túl messze lakunk egymástól (én pest közeli vagyok).

Szeretek új embereket megismerni🙈



2021. ápr. 16. 00:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
🙋‍♂️
2021. ápr. 16. 04:25
 2/13 anonim válasza:

Beszélgetésről szó lehet egyenlőre semmi másról

Túl messze vagyunk egymástól

2021. ápr. 16. 07:07
 3/13 anonim válasza:
Éjjel kiszökni nem fogunk, de közel lakom, Budapest mellett, így találkozni, programokra eljárni tudtunk, ha majd lesznek. De addig is megismerhetjük egymást.
2021. ápr. 16. 08:40
 4/13 anonim válasza:

Fejér megyében lakok és szívesen benne lennék ilyen "pinterest vibeos dolgokban", ha gondolod írj :)


19L

2021. ápr. 16. 10:30
 5/13 A kérdező kommentje:

De, szerintem igenis besavanyodottság. Tipikusan azok közé tartozol akik nem tudnak elmenni valami mellett anélkül hogy bele ne kötnének. (Nem tudom hogy te vagy-e az előző válaszoló is)

Véleménye mindenkinek lehet, bár nem emlékszem hogy kérdeztem volna. És le merem fogadni hogy nem csak te gondolod így, de a többség jól tudja hogy ők is voltak fiatalok, és elmennek a kérdésem mellett.

Nem, én egy szóval se mondtam hogy tapasztaltabb vagyok, csak annyit hogy nem pampogni kéne hanem értelmezni a kérdést, ami nem mellesleg téged egyáltalán nem érint.

Szóval szerinted nekem és a válaszolók többségének nincs önérzetünk, csak azért, mert meg szeretnénk ismerni új embereket?🤡 szép, köszönjük a kioktatást, akkor te nyugodtan zárd magadra az ajtót és szigetelődj el mindenkitől.

Nem látom értelmét folytatni ezt a beszélgetést, de ha mindenképp meg akarod mondani a magadét, azt kérlek tedd privátba, mert nem ezért írtam ki a kérdést

2021. ápr. 16. 14:01
 6/13 anonim válasza:

Szia! Írj nyugodtan, szívesen beszélgetnék, ugyanis értelmesnek tűnsz. A többit meg majd meglátjuk.


F

2021. ápr. 16. 15:37
 7/13 anonim válasza:
Értelmes télleg
2021. ápr. 16. 15:40
 8/13 anonim válasza:

Szia. Én benne lennék ilyesmiben 🤡

És mellesleg vágyom új embereket megismerni 🙂

2021. ápr. 16. 16:44
 9/13 anonim válasza:

Szia! Én szívesen megismernélek. Én is ilyen spontánabb beállítású, kalandos természet vagyok, már ha van kivel. Sajnos messzebb lakunk, de később ha már nem tombol ennyire a covid lehet akár találkozni is. Addig is, levelezhetünk itt, ha szeretnél. :)

21/l

2021. ápr. 16. 17:40
 10/13 anonim válasza:

Nekem is lenne kedvem ilyesmi dolgokhoz, csak az a baj, hogy én is messze lakom. (Debrecen)

17/f

2021. ápr. 17. 03:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!