Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Állatszerető nők/férfiak! Van...

Állatszerető nők/férfiak! Van kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tyúkjaim vannak. Fajtiszta Hollandi fajtám is. Meg egy ékszerteknősöm.

Volt macskánk is, meg kutyánk, de ők már évekkel ezelőtt elpusztultak.



2021. ápr. 7. 18:41
1 2
 11/20 anonim válasza:

#10 Brahma, ők olyanok, mint egy kutya, kedvesek és nem félnek.

meg sima házityúkok, vörös, fehér, kendermagos, meg mindenféle és mikor kelnek ki az új csibék, vmikor szép vegyes színűek lesznek :D

amúgy még a törpetyúkfajták tetszenek, meg a selyemtyúk, meg a bóbitás tarajú, de a sima krédlik is nagyon tetszenek. minden tyúk tetszik.

gyöngytyúkjaim is voltak, de azok nagyon hangosak, meg bronz pulykáim, őket is szeretettem, mert kedves állatok.

2021. ápr. 8. 14:38
 12/20 anonim válasza:

Már látom magam előtt a többség lelki folyamatait: "Előbb veled ismerkedni? És, utána megesszük az állataidat? A hollandus különleges húsú? A kutyád milyen ízű volt? Ja, bocs, az nem érdekes, én rendes vagyok, nem eszek kutyát, mint a kínaiak, én csak a tyúkodat eszem meg, mert rendes vagyok. Az ékszertekid amőgy milyen árfolyamban van jelenleg? Aranyáron? Aranyos lehet!"


Elnézést, ha ez morbidnak hatott. No, én magam nem így érzek, ezt mindenesetre leszögezem.

2021. ápr. 8. 18:14
 13/20 A kérdező kommentje:

11 - es: Örülök, hogy te is ilyen pipibolond vagy, mint én!🙂

Régebben rengetegféle pipim volt! Mindenféle színű és tarajú!

Neked is igen szép állományod lehet!🙂

12 - es: egyelőre nem találtak meg ilyenek...😁

2021. ápr. 8. 20:25
 14/20 anonim válasza:
kérdező, hány éves vagy és merre laksz? Melyik a kedvenc tyúkfajtád?
2021. ápr. 9. 05:22
 15/20 A kérdező kommentje:

29 leszek, Fejér megye.

A törpéket meg a kopasznyakúakat szeretem főleg. És neked?

2021. ápr. 9. 11:32
 16/20 anonim válasza:
A pipiket pörinek is szereted?Le szoktad vágni őket?
2021. ápr. 9. 15:10
 17/20 anonim válasza:
hogyhogy a fiatalabb (20-30 évesek) melegeknél népszerű hobbi a díszbaromfizás?
2021. ápr. 9. 17:33
 18/20 anonim válasza:

Kérdező, megtaláltak... (#16)

"Melyik a kedvenc tyúkfajtád?"

A kopoltyúk.

2021. ápr. 9. 17:37
 19/20 A kérdező kommentje:

A csirkehúst szeretem, de képtelen vagyok levágni őket, annyira hozzám nőnek!

El szoktam adni a felesleget - inkább kakasokat- pár forintért.

Tehát, szerinted, aki férfi létére baromfikat tart, az meleg. Akkor elég sok meleg van - családos emberek is - csak nem tudnak róla, hogy melegek...

Gondolom, te valami panelbaproli lehetsz, aki még kapát sem fogott soha életében!😏

A díszbaromfi tenyészethez komoly szakértelem szükséges, hiszen nem egyszerű kitenyészteni a szabályos színeket! Vannak olyan fajták, amikért több tízezreket is megdnak darabjukért!

Kezdjük ott, hogy akármelyik fajtiszta baromfi 3 ezer forintos darabáron kezdődik!

Kopoltyúk...😂 Volt egy focista, aki Milostyuknak vagy minek hívtak, mindig tojós tyúknak csúfoltam!😀

2021. ápr. 10. 10:20
 20/20 anonim válasza:
Nekem csak a csirkekkel. Imádom őket. Veszek mellé csalamádét meg rizst.
2021. ápr. 10. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!