Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya szeretheti így a...

Egy kutya szeretheti így a gazdáját?

Figyelt kérdés

Kb egy 4-5 éves tacskóról van szó, akit miután megvettek, pár hónapra rá láncra is verték. Azóta ott is van minden nap kb 0-24-ben. A kutya koszos, büdös, lehet hogy bolhás vagy kullancsos is, kisebb sebekkel. Ráadásul még fél is. Emberektől is meg főleg nagy tárgyaktól. Néha még a simogatástól is. Szerintem azért mert bántották. A gazdáit abszolút nem érdekli a kutya, csak enni+inni adnak neki, nem törődnek / játsszanak / foglalkoznak vele. Ettől függetlenül a kutyus tele van szeretettel. (Tapasztaltam, amikor kivételesen elengedték a gazdái pár órára csak úgy a faluban.) Abszolút nem agresszív (a légynek sem ártana).

Szerintetek így szeretheti a gazdáit? Kötődhet így hozzájuk?



2020. aug. 4. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen, szeretheti. Nem véletlenül mondják, hogy a kutya feltétel nélkül szeret. A kutya az ember legjobb barátja:) Csak sajnos sokan rosszul bánnak vele:(
2020. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Talán. Ha újra elengedik akkor fog be és inkább ad be egy menhelyre mert ez nem élet nek
2020. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Engem egy olyan kutya mentett meg akit hasonló körülmènyek között tartottak ès mègcsak nem is èn voltam a gazdája
2020. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Állatvedőknek jelenteném.

Nem kifogás, hogy de falu/tanya meg 1000 helyen így tartanak kutyát. Akkor mind az 1000 helyet fel kell számolni... -_-

2020. aug. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretheti.

Amúgy az állatvédők lefossák. A szomszédom is láncon tartja a kutyáit, de olyan vastag láncon mint 2 ujjam. 1 méteresek kb a láncok.

Nincs óljuk se.

Elég vad az egyik, még a gazdájának is neki menne.

A szurkolóknak írtam, valamit szólhattak mert azóta szúrós szemmel néznek rám, de a kutyáknál semmi változás.

Biztos lefizették őket és minden happy.

2020. aug. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!