Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mire utal, hogy valaki pont a...

Mire utal, hogy valaki pont a velem való érzelmes vita után törli magát le a Facebookról 4 év ott lét után?

Figyelt kérdés
Engem is megviselt a vitánk, de én maradtam. Már több éve ilyen online barátság volt köztünk, kb mindig beszéltünk, mikor tudtunk.

2021. márc. 29. 17:59
 1/6 anonim válasza:
Nem lehet, hogy csak téged tiltott le?
2021. márc. 29. 18:13
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, törölte. Megnézte egyik barátom.
2021. márc. 29. 19:03
 3/6 anonim válasza:
Az azt jelenti hogy hülye vagy indulatos
2021. márc. 29. 22:19
 4/6 anonim válasza:

Lehet, hogy csak elege lett a facebookból😅 az egyik barátom is hasonló miatt maradt csak messengeren. Ne törd ezen a fejed^^

Mondjuk, ha piti volt a vitatéma, vegyél nagylevegőt és próbáljátok megbeszélni. Ezekben az időkben fontos az összetartás. ❤️✨

2021. márc. 29. 23:40
 5/6 anonim válasza:

Volt ilyen ismerősöm. Törölte magát..én is azt hitem először,hogy letiltott, aztán kiderült,hogy mégsem. Végül rájöttem: rajtam kívül még ismerkedett, ismeretleneket jelölt be, aztán gondolom belekeveredett valami extrém nemkívánatos helyzetbe ahonnan így szabadult.

Meggyőződésem,hogy vagy nagyon érzékenyen érintette a vitátok és első dühében tett így, vagy más ok is állt a háttérben. Az is lehet,hogy van másik oldala a facén, ahol vígan folytatja tovább az életét.

2021. márc. 30. 09:16
 6/6 anonim válasza:

Ez olyan mint amikor jatszol vmi online jatekot. Amikor berak sok rossz csapat utan a legnagyobb kretenek koze, akikkel egymasba szalltok, a meccs utan torlod a jatekot.


Ilyesmi a facebook torles is. Ha miattad volt, ha lenyugodott visszamegy, teged meg tilt aztan tolja tovabb a kovetkezo agyrobbanasig.

2021. márc. 30. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!