Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok mennyire zavar titket...

Lányok mennyire zavar titket ha snapen valaki küldd a hasárol képet? vagy hogy érint titeket?

Figyelt kérdés
Pl: ha kockahasa van az illetőnek

2021. márc. 20. 15:57
 1/7 anonim válasza:

Hát nem tudom én ezt röhejesnek gondolnám😂😂

Nem mondom hogy emiatt tiltom az illetőt vagy bármennyire kiakadnék de nem venném komolyan innentől

2021. márc. 20. 16:16
 2/7 A kérdező kommentje:
Ooo, és ezt meg tudod magyarázni?
2021. márc. 20. 16:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Amugy hány éves vagy?
2021. márc. 20. 16:21
 4/7 anonim válasza:

Nálam ugyanaz mint amit az egyes írt. 😀

19/l

2021. márc. 20. 16:23
 5/7 A kérdező kommentje:
És milyen képek érdekelnek titeket? Mi az ami megfog titeket egy srácbanha chatelteltek?
2021. márc. 20. 16:32
 6/7 anonim válasza:

Első vagyok 16/L

Az elején amikor ismerkedünk, az úgy korrekt ha küld egy két selfiet meg esetleg alakos képet is(de NE olyan direkt pózolósat hanem mondjuk haverokkal vagy vmi spontán kép). Később meg ugye úgyis látom majd de ahhoz hogy odáig eljussunk azért persze érdekel:D

Ezt csak a "komolyabb" ismerkedésre értem,haverokkal van hogy küldünk random képeket, de ez a hasas nekem akkor is nevetséges. Ha ilyet küldene vki akkor azt gondolnám hogy ilyen ripacs aki azt hiszi hogy ez szexi vagy nem is tudom, de max barátnőimmel röhögnék rajta

Am bocsi nem akartam ilyen kemény lenni meg nem bántásból,csak őszintén leírtam

2021. márc. 20. 16:42
 7/7 anonim válasza:
nem zavarna, de ha csak random küld egy képet a hasáról, hogy mutogassa, azt nevetségesnek gondolnám, de nem reagálnék rá úgy semmit
2021. márc. 20. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!