Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak, titeket mi zavar...

Férfiak, titeket mi zavar jobban egy túlsúlyos nő esetében? A kinézete, vagy az életvitele?

Figyelt kérdés

Én 172 cm, 85 kg.

Viszont gyerekkorom óta üldöz a súlyom.. :D

Kiskoromban is sportoltam, most is heti 3-4x edzek + szabadnapjaimon sem lustálkodom. Túrázni, biciklizni, futni is szeretek, általában ezzel töltöm a szabadidőm.

Azt sem lehet mondani, hogy egyfolytában sz*rokat ennék, vagy hatalmas adagokat.

Amúgy szerintem formás vagyok, a lábaim szeretem, a popómmal is egyre jobban meg vagyok elégedve, kezd látszani az edzés eredménye. :D

A melleim is nagyon, de nem a felesleg miatt, mindig is nagyok voltak. :D


Ilyen esetben milyen benyomást kelt bennetek egy nő?

Tudom, sokaknak nem jön be a telt alkat, ízlések és pofonok.


Csak sokszor olvasom, hogy az ilyen nők lusták, igénytelenek, nem tesznek magukért, stb.


Szerintem én sok vékony lánynál jobb kondiban vagyok és aktívabb életet élek + a sztereotipiákkal ellentétben nem a tipikus "szépfiúkra" bukom, vagy a kigyúrtakra.


Én úgy vagyok vele, hogy mindegy, hogy néz ki az illető, csak valami fogjon meg benne. De ha már ideált kellene mondani, inkább a magasabb, kicsit mackósabb férfiakat nézem meg, mert szerintem ők passzolnak hozzám. :D


Van egy gátlás bennem a feleslegem miatt, ezért gondoltam megkérdezem eme anonim oldalon, ki-hogy viszonyul ehhez a témához.


2020. szept. 24. 14:23
 1/9 anonim válasza:

Kedves kérdezö,szerintem te nem vagy anyira tulsujos csak kicsit ducib,de egy nő ha jó a kisugárzása akkor még jobban is néz ki ha nem csont sovány,szerintem sokkal nőieseb valaki pár kiló plusszal,persze az is számit hol vannak a plusz kilók,nekem mindég is a kisugárzás és a kémia számitot a párkeresésnél,ha gondolod szivesen beszélgetek veled még a témában,

amugy szingli pasi vagyok 43 éves,186 magas és ugy 100kl:)

2020. szept. 24. 14:37
 2/9 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy túlsúlyos :)
2020. szept. 24. 15:05
 3/9 anonim válasza:
Engem a hiszti zavar, amit a túlsúlyos nők levágnak, pl "úgyse tetszem neked így" (pedig igen), "le akarok fogyni" jellegű állandó nyafogás (de persze tenni nem tesz semmit). Amúgy nekem tetszenek a duci lányok, de én se vagyok deszka, ami már gond szokott lenni.
2020. szept. 24. 15:08
 4/9 anonim válasza:

Szerintem is roppant fontos a kisugárzás és ahogyan lefested magadat és a "problémádat" azt tök szimpin teszed. Nem az a sajnáltató, negatív hangvétel, hanem van egy könnyed hangulata az írásnak. :)


Azért tettem idézőjelbe a problémát, mert ez nem annyira nagy probléma. Ha magamból kellene kiindulnom, akkor engem nem az zavarna, hogy molett vagy. Ha aggódni "kellene" vmin, akkor az inkább az lenne, hogy ez mennyire viselné meg a közérzetedet, mennyire befolyásolná az egészségedet. Mert hosszútávon azért biztos a szervezet megsínyli bárminemű túlsúlyt.

Sajna, tudom, mert én meg 185 magas vagyok, de 110 körül mozgok, elvileg nem látszik annyira rajtam, de ha le tudnék fogyni egy tízest, akkor annak én is örülnék. :) Én is ilyen küzdő fajta vagyok. :)) Én érzem, és nem érzem jól magamat a bőrömben.


Gátlás ne legyen benned, szerintem. Ha ilyen kis vidám, pozitív vagy élőben is, akkor az már félig siker! 😊

2020. szept. 24. 15:13
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket. :)


Igen, ebben a kisugárzás dologban lehet valami, mert mondták már nekem többször, hogy azzal nálam nincsen gond, persze ugye ezt is embere válogatja. :)


Hisztizni nem szoktam, csak a ló túloldalára sem szeretnék átesni.

2020. szept. 24. 16:40
 6/9 anonim válasza:
Igen, a kinézet.
2020. szept. 24. 17:42
 7/9 anonim válasza:

Ami a kinézetet illeti, az teljesen egyénfüggő. Alapvetően jobban szeretem, ha van mit fogni egy nőn, mintha csont és bőr lenne. Ettől függetlenül ha nem fog meg a stílusával, a humorával, a jellemével, akkor teljesen mindegy hogyan néz ki.

Ha viszont szimpatikus, akkor a legidegesítőbb, ha állandóan azt kell hallgatni, hogy de így biztos nem tetszem neked. Ezt nem tudom túl sokáig elviselni, mert gyakorlatilag azt mondja vele, hogy hazudok, ha azt mondom, tetszik.

Ha nem tetszenél, nem lennék veled.

Szóval ha neked nem tetszik ahogy kinézel, dolgozz rajta, de nekem ne te akard megmondani, hogy mi tetszik, mert azt én sokkal jobban tudom nálad.

2020. szept. 24. 18:18
 8/9 anonim válasza:
Kép nélkül nem lehet sokat mondani.
2020. szept. 25. 00:08
 9/9 anonim válasza:

Én jobban szeretem a vékony lányokat, de nem kizáró ok a teltebb forma ha egyébként normális és jó a kisugárzása. Előző barátnőm is telt alkatú volt, és nem zavart.

Nyilván van egy határ ami már sok. Az se lenne kizáró ok ha lenne benne annyi tettvágy hogy változtasson, de a többségben ez nincs meg.

2020. szept. 25. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!