Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Tönkre tett barátságon hogyan...

Tönkre tett barátságon hogyan lehet tovább lèpni?

Figyelt kérdés

30 èves srác vagyok, volt egy barátom akinèl nagyon elszúrtam a dolgokat, le is tiltott a Facebookon, nincs lehetősèg már helyre hozni a barátságot.


Viszont nagyon hiányzik ès fáj nagyon, hogy elszúrtam.


Hogyan lèphetnèk ezen tovább? :'(



2021. márc. 12. 22:24
 1/7 anonim válasza:
Azért a sztorit nem lenne rossz ismerni. Abból többet tudnánk mondani.
2021. márc. 12. 22:47
 2/7 anonim válasza:
Idővel elfelejted
2021. márc. 12. 22:48
 3/7 anonim válasza:
Én is számtalanszor voltam már ilyen helyzetben, hidd el, megéri keresni az alkalmat, próbáld helyrehozni! Próbáld elérni valahogy, ne add fel!
2021. márc. 12. 22:49
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt nem lehet helyre hozni, nagyon az elején vtunk még, meg nincs más elérhetősége, tehát másik profilról kellene ráírnom amire simán mondhatja, hogy zaklatom...


Ennek ennyi, de bele gondolva, meg van a lehetősége, hogy Ő nem is tekintett rám barátként... :(

2021. márc. 13. 07:48
 5/7 anonim válasza:
Ezert nem szabad mekkurni a haver csaját
2021. márc. 13. 09:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Lányról van szó...
2021. márc. 13. 10:16
 7/7 anonim válasza:
Nekem is volt 1-2 ilyen alkalmam, amikor ilyen történt. Éppen videójátékoztam az egyik barátommal, akivel már 1 hónapja napi szinten játszottam, aztán mondtam neki, hogy ne szidja azokat a játékosokat, akik jobbak nála, erre fogta, kilépett a hívásból, letiltott, aztán soha többet nem hallottam felőle. Elején nem volt valami kellemes érzés, azt hittem, hogy csak letilt pár órára és utána visszatilt, de végül nem így történt :(
2021. márc. 30. 23:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!