Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Volt már köztetek olyan, Aki...

Volt már köztetek olyan, Aki ezen az oldalon keresztül maradó barátságra tett szert? :D%

Figyelt kérdés

2020. aug. 6. 00:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem akartam a végére zárójelet!
2020. aug. 6. 00:17
 2/9 Barnabas333 válasza:
Söröző havert találtam. A nők akkor sem akarnak találkozni, ha 3 utcára laknak. Csak írásban hülyítik a férfiakat...
2020. aug. 6. 00:22
 3/9 A kérdező kommentje:
Oh,hát tényleg sajnálom, ha volt részed kisebb csalódásban.. Köszönöm a válaszod!
2020. aug. 6. 00:30
 4/9 anonim válasza:
Négy olyan barátságom is van, amelyek erről az oldalról származnak. Ezek közül kettő már 2014 óta, a másik kettő pedig a napokban tölti be az első évét.
2020. aug. 6. 00:44
 5/9 A kérdező kommentje:
Aztaa,nagyon gratulálok hozzá!! :D
2020. aug. 6. 00:49
 6/9 anonim válasza:
Köszönöm :D
2020. aug. 6. 00:50
 7/9 anonim válasza:

Én olyanokra tettem szert ezer éve, akik átnéztek rajtam, pedig nem is vagyok átlátszó.

Online nem lehet ismerkedni, mert egy élő ember ott helyben bármennyivel rosszabb nálam, lenyom a pályáról, hiszen ő ott van élőben, így szétingerli az illetőt.

2020. aug. 6. 05:23
 8/9 anonim válasza:
Nekem kettőt sikerült. Online abszolút lehet ismerkedni, egyébként. Csak érteni kell hozzá.
2020. aug. 6. 13:42
 9/9 anonim válasza:
Nekem elég sok volt, jelenlegi párom is innen van, van egy haverom és egy barátnak nevezhető személy is innen. Voltak még sokan, de valami miatt megszakadt a kapcsolat mindig, de senkivel sem vagyok rosszban, szóval még újra is indulhatnak.
2020. aug. 6. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!