Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan, aki szereti a...

Van olyan, aki szereti a yaoit, szereti a kpopot és esetleg szokott wattpadon írni?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé magányosnak érzem magam. Nincs körülöttem senki, aki még ír fanfictionöket, szereti ezeket olvasni, tudunk ilyenekről beszélgetni, és magáról az írásról.


Facebook csoportokba nem merem kiírni, mert félek, hogy nekem jönnének hogy jajjj miket szeretek én, és egyedül maradok emiatt. Meg attól is tartok, hogy egy árva lélek sem szeretne velem barátkozni, pedig tudom, hogy vannak ilyen érdeklődési körű emberek, hisz a wattpad is tele van írókkal. Csak nem akarok random ráírni valakire, hogy hé, akarsz barátkozni? Szerintem kicsit para...

Ha hasonló érdeklődési köröd van, és te is szeretnél ezekről beszélni, és nem írtózol a yaoitól, akkor írj :3 persze sok más téma érdekel engem is, nem csak erről tudok papolni XD


(tudom, ez az oldal nem erre van kitalálva, de nem merem máshova írni)


18/l❤️



2021. márc. 12. 16:54
 1/6 anonim válasza:

én régebben nagyon sokat írtam wattpadre, kpopos yaoi témában (voltak kpop!idol x saját szereplős sztorijaim is, ebből csak egyet publikáltam).


mára inkább csak animéket nézek, tervezek is egy scenario-gyűjteményt írni, csak még ötletet kell gyűjtenem hozzá.


apropó, yaoi: elég távol kerültem a témától de teljesen elfogadom a homoszexuális kapcsolatokat.


nekem írhatsz nyugodtan :) 17/l

2021. márc. 12. 17:45
 2/6 anonim válasza:

K popot nem szeretem, a yaoit és az írást viszont igen. Wattpadon a fordításaim mellett, többségben HOB és MDZS fanficek vannak. Erotikus részeket pocsékul írok, de az aranyos pillanatoknál én is pirulok, pedig én találom ki. xD


19/l

2021. márc. 12. 17:50
 3/6 anonim válasza:
Szia Júlia!
2021. márc. 12. 18:46
 4/6 anonim válasza:

Hallod csaj, 18 éves vagy, internet bácsival már bőven megbarátkozhattál volna. Yaoirden.hu, merengő.hu

Még ha kpop-ban nem is találsz havert (amit kétlek), a többi ízlésedet bőven kielégítheted. Kötve hiszem, hogy ne találnál ott cseten, fórumon vkit. És szerintem facebook csoportokból is van egy pár. Sok sikert.

2021. márc. 12. 19:04
 5/6 anonim válasza:

EMBEEEEER! Én mindet szeretem!

Bár én nem félem mutatni egyiket sem és nem vagyok magányos!

Ha szeretnél rám írhatsz! 😉😉😉😉😉

2021. márc. 12. 19:19
 6/6 anonim válasza:

Szia, Kpopot nem hallgatok de yaoi és fanfictionoket szeretek.

Írhatsz.

17/l

2021. márc. 29. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!