Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet wattpadon úgy könyvet...

Lehet wattpadon úgy könyvet írni, hogy nem töltöd le az alkalmazást?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy?

2020. dec. 31. 12:38
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet! Webes felületről.
2020. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, fel is töltheted őket.
2020. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én laptopról használom csak a wattát.

Ezt úgy szoktam, hogy megnyitom a new storyt. Kitöltöm az ottani dolgokat (borító kép feltöltése, cím, tartalom, kulcsszavak, kinek ajánlom, mi a műfaja, kik a szereplők, stb.) majd tovább megyek egy gombnyomással, ahova a tényleges történet kerülni fog. Itt feltöltök egy fejlécet, majd a wordpadból, amiben mindig írok, kimásolom, ami kell, ezután beillesztem. Hozzáírok, javítok még ezt-azt, ha elégedett vagyok, akkor rányomok a közzététel gombra. Ezután még mindig csak az előző, adatos lapra dob újra, itt megnézem, hogy minden stimmel-e.

Kitöltöm azt is, az ilyenkor megjelenő "befejezett" kockát, (Mivel én csak ajánlókat, részleteket töltök fel a novelláimból, amit más felületen publikálok teljes egészében, és emiatt csak befejezett történeteim vannak. Valamint kitöltöm a felül jobb oldalt lévő három pöttyös beállításokat, megkeresem a külső linkelés lehetőséget, és azt is kitöltöm.)

Teljesen alul (tartalomjegyzés "bővebb" részében, van egy angol szöveg, előtte egy alig látható kocka, amit ki kell pipálni, ha ez nincs, nem lehet publikálni sem.

Ha minden ellenőrzéssel kész vagyok, akkor rányomok újra a mentés gombra, és akkor jelzi egy képpel, hogy sikeres volt a feltöltés.

Bármikor visszaléphetek szerkeszteni, ilyenkor a történetben esetlegesen benne lévő képeket, vagy a fejlécet is cserélni lehet, nemcsak a beírt szöveget.

Ezek után még annyi a teendőm, visszatérve a profilomra, rákattintok a beszélgetésekre, belinkelem ott is a történetem rövid szöveg kíséretében. A link elé rakom a szöveget, különben nem fogadja el a linket.

Alul kipipálom a kis négyzetet, hogy a követőim mind olvashassák amit üzentem nekik, majd ha a szöveg kész, elküldöm az üzenetet, és kész.

Ezután az alkotó megpihen (azaz szorgalmasan hirdeti az összes lehetséges helyen a művét/műveit).

Ennyi. :)

2020. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!
2020. dec. 31. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!