Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mi alapján választotok?

Mi alapján választotok?

Figyelt kérdés

Mi alapján választotok barátokat magatok mellé?


Milyen személyiségű legyen az a ember akit úgy neveztek,hogy na ő a barátom?


Milyen érdeklődési körrel rendelkezzen,hogy akár egy jó barátság is kialakuljon belőle köztetek?


2021. márc. 10. 09:38
 1/7 anonim válasza:
Szerintem adja magát, ha erőltetni kell, akkor már régen rossz a dolog
2021. márc. 10. 09:43
 2/7 anonim válasza:
Nekem az lesz szimpatikus, akivel el tudok beszélgetni bármikor, bármiről. De a barátság kialakulásához nálam az kell, hogy pl meg tudjak bízni az illetőben és számíthassak rá. Ezért nem fogok valakit kétnapi csevegés után a barátomnak hívni.
2021. márc. 10. 10:33
 3/7 anonim válasza:
Aki előtt nem kell megjátszani magam, lehetek önmagam és ez őt egyáltalán nem zavarja, partner benne. Ehhez nyilván idő kell. Egyetemen gyűjtöttem életre szóló barátokat, a közös érdeklődés közös szakra terelt minket.
2021. márc. 10. 10:48
 4/7 anonim válasza:

Nem választok barátot, az az idővel alakul ki.

Nyilván olyannal, akivel szívesen vagyok együtt, őszinték lehetünk egymáshoz, támogatjuk egymást, jókat nevetünk, hasonló a világnézetünk és az érdeklődési körünk.

2021. márc. 10. 10:58
 5/7 anonim válasza:
Olyan barát akire tudom, hogy bármikor számíthatok sajnos 22 év alatt nem sikerült találnom. Van akivel gyerek korom óta tartjuk a kapcsolatot és barátok vagyunk, de az sem az igazi. Olyan barátot szeretnék akire tényleg tudok számítani és ha kell akkor saját dolgait félre tudja tenni miattam, ugyan úgy ahogy én érte. Tehát ha kell ott legyünk egymásnak.
2021. márc. 10. 12:39
 6/7 anonim válasza:
Sehogy, nincs szükségem rá.
2021. márc. 10. 14:01
 7/7 anonim válasza:
Nem érdemes csak egy valakit kiválasztani és arra ráerőltetnem magamat, mert lehet, hogy az illető ugyan szimpatikus nekem kinézetre, de őt én nem érdeklem, bunkón/ellenszenvesen viselkedik velem szemben és nem viszonozza a dolgot. A személyiséget és érdeklődési kört is kb akkor lehet megismerni igazán, amikor már barátok vagyunk, addig azt mutat/mond el magáról amit ő gondol.
2021. márc. 10. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!