Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi alapján választotok házat?

Mi alapján választotok házat?

Figyelt kérdés
Már mindent kiválasztottam csak a házban nem vagyok biztos.
2020. jún. 28. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ami jól néz ki, meg persze belefér a lap. Más nagyon nem számít, esetleg lehet átlátszó, ha RGB cuccokat pakolnál bele.
2020. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mire kell. filmet nézni meg netezni szinte mindegy. Játékra és egyéb megterhelő feladatokra már más a helyzet, a hűtés miatt
2020. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Legyen jó a levegő áramlás. Legyen benne elég hely mindennek amit tervezek beletenni. Jól lehessen a kábeleket elrendezni könnyen lehessen benne szerelni. A Thermaltake level 20 XT most ami nagyon megtetszett.
2020. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

férjen el benne a cucc amit bele szeretnél tenni (1 hdd hely, de te 3-at akarsz belerakni)

lehetten bele 12-14 centis ventillátorokat tenni előre és hátra is

legyen hely a kábeleknek

előlapon usb/audio legyen ha van rá igény


férjen el benne a kiválasztott provi hűtő!


perorált legyen az előlapja!

na plexi! ne üveg! perforált!! (likas) az üvegen nem tudja átszíni a levegőt a 8ezer forintis ventilátor sem! :D



és a szubjektív része: jól nézzen ki!

ezt csak te tudod kiválasztani! mi illik a helyhez ahova lesz a gép (látszik-e egyáltalán - akkot ez nem is fontos ha el lesz dugva), mekkora helyre lesz téve.


válassz ki 10 gépházat az ár és a képe alapján, aztán nézd meg mik vannak benne, mekkora, stb. szórd ki ami nagyobb képen már nem tetszik és nem felel meg más okból.

és így tovább!


ajánlom a youtubeot! ott sok ház teszt is van és nem csak néhány kép alapján kell választani hanem megnézheted mi mekkora, mi hogy van a házba építve, stb!


én 1 hétig csak a házakat néztem mire kiválasztottam :D

2020. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4. perfekt.


én csak annyit tennék hozzá, mivel a rászánt összeget nem ismerjük, hogy ne spóroljon a házon ha gamingre lesz.

meg a perforált, rácsos elejű ház nem azt jelenti, hogy oldal vannak légbeömlő nyílások. hanem azt jelenti, hogy az egész eleje perforált. Nagyon sokat jelent.

2020. jún. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ebben van hűtés rendesen és elég csendes is


[link]

2020. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Legyen:

1) jó a szellőzés

2) jól szerelhető / elrendezhető / kellően nagy

3) alsó tápos (bár többnyire már mind az)

4) csendes

5) minőségi anyaghasználat (jártam már úgy hogy a műanyag részeken lévő bevonat elkezdett lebomlani)



+1 (szubjektív) minél kevesebb fényt engedjen ki. GYŰLÖLÖM a világító szarokat és manapság az a divat, hogy mindenre raknak ledet és jobban világít mint egy karácsonyfa. na ez nekem nem jön be, szóval az ilyen plexi oldalfal és társai nálam nem játszanak

2020. jún. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gamemax f15m

Sajnos otthon nem forgalmazzák, de az uk ban népszerű a cég. Többnyire koppintanak, de meglepően jó minőségű házakat gyártanak olcsón. ez is egy cooler master h500p utánérzés, csak harmad áron.

Ebből a házból most rendeltem a kilencedik darabot. Eszméletlen brutális levegő mennyiséget tol át, és némán.

Szerintem ha van rá pénz megéri megrendelni.

Az építési minősége nagyon jó. A lemezből készült részei vastagabbak mint a cm megoldása. A ventik is jó minőségűek. Gyakorlatilag tökéletes ezért a pénzért, és ebben az árkategóriában abszolút győztes szerintem.

[link]


[link]


Olyan 87-95 euro az ára szállítással együtt.

2020. jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha leírnád azt a mindent kiválasztottál, akkor könnyebben lehetne ajánlani jó házat.
2020. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!