Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne barátkozni valaki?...

Szeretne barátkozni valaki? (Többi információ a leírásban)

Figyelt kérdés

Nos egy húszas évei elején járó, egy egyetemista srác vagyok. Jelenleg gépészmérnöki karon tanulok, és így nem meglepő módon érdekel minden ezzel kapcsolatos dolog. ugyanakkor nyitott vagyok nagyon sok mindenre. Például nagyon szeretek sakkozni, több mint 10 éve versenyekre is járok. Valamilyen szinten a csillagászatot is ide sorolnám, de igazából tényleg szinte bármire nyitott vagyok. Amit nem szeretek, az a felszínesség. Nincs sok barátom a való életben, de azokat annál inkább megbecsülöm. Szeretek segíteni másokon nemtől és kortól függetlenül. Ha valakinek segítségre van szüksége, akkor igyekszem legjobb tudásom szerint a segítségére lenni. Barátkozásnál sem fogom a kort vagy a kinézetet nézni, mert nem az mondja meg, hogy ki milyen ember.


Elképzeléseim rólad (nem kell feltétlenül mind stimmeljen, szerintem aki kicsit értelmes, annak lejön a lényeg :D )


Szóval:


- Az ellenkező nemmel jobban kijövök (lányokkal),így inkább velük baratkoznék, de ez nem azt jelenti hogy a fiúk elől elzárkózom. ( Egészen addig, ameddig csak barátságról van szó)


- Szigorúan csak barátkozni szeretnék. Kerüljük a szexuális tartalmú üzenetváltalásokat.


- Ha lehet akkor ne egyszavas mondatokkal beszélgessünk, hanem legyen tartalmas a beszélgetés


- Ha tudod magadról hogy egy idő után el fogsz tűnni, akkor ne raboljuk egymás idejét, mert az senkinek sem jó.


- Ha lesz rá lehetőség, szeretnék majd találkozni személyesen is, így légy nyitott erre is.


- Ne legyél alkoholista, és lehetőleg ne dohányozz ( nem szeretem a szagát)



Igazából 3 féle kimenetele lehet annak hogy ezt a kérdést ide kiírtam.:


1. Nem találok itt barátot, vagy csupa olyan ember talál meg, aki nekem nem szimpatikus, így feleslegesen írtam ki a kérdést :D


2. Lesz egy-két barátom, és igazából elérem, ami a kérdés célja lenne.


3. Sok barátom lesz.(Ennek a esélye elég csekély, mert megnézem azért hogy kivel, milyen emberrel barátkozom.)



Köszönöm azoknak, akik végig olvasták. :D


2021. márc. 7. 10:01
 1/10 anonim válasza:

Úgy gondolom, hogy ez egy próbát megér. :)

Ha, megtaláljuk a közös hangot és eltudunk beszélgetni mindenféléről, akkor nem fogok eltünni, bár ezt amúgy sem szokásom szó nélkül megcsinálni. :)

2021. márc. 7. 10:15
 2/10 anonim válasza:
Nekem van ha ír valaki.
2021. márc. 7. 10:19
 3/10 anonim válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__baratkozas__10800..

Elolvastam a bemutatkozásod és felrémlett egy régebbi kérdés ezen az oldalon.

A stílusotok szinte azonos, akár írhatnál a kishölgynek, hátha azonos értékrenddel rendelkeztek.

Sok sikert kívánok.

2021. márc. 7. 10:26
 4/10 anonim válasza:
Egy fiatal pár megfelel? Ha találkozunk, együtz fogunk hárman, vagy esetleg négyen, ha te is hozod a te párod. Ezt ne úgy értsd, hogy harmadik lennél köztünk, hanem közös barátokat szeretnénk.
2021. márc. 7. 10:26
 5/10 anonim válasza:
melyik egyetem? én is annak tanulok
2021. márc. 7. 10:40
 6/10 anonim válasza:
miert mindig a fiuk keresnek itt lanyt? forditott esetrol nem/alig lehet hallani.
2021. márc. 7. 13:10
 7/10 anonim válasza:
Mert nem barátkozás a cél... Különben nekem is írt volna, de nem teszi.
2021. márc. 7. 13:30
 8/10 anonim válasza:
Írhattok nekem is.
2021. márc. 7. 13:45
 9/10 anonim válasza:

#6 mert a lányok többsége könnyebben talál beszélgetőpartnert offline is, online meg főleg. Nem kell egy fórumra kérdéseket kiírniuk, mert ha aktívan használnak valami közösségi oldalt, 100%, hogy megtalálják a férfiak.


A másik meg az anonimitás, az interneten az anonim fórumokon mindig is több volt a férfi felhasználó. Hogy ez miért van, az jó kérdés.

2021. márc. 7. 17:32
 10/10 anonim válasza:
Barátkozhatunk felőlem
2021. márc. 8. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!