Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vajon sikerül rájuk találnom?

Vajon sikerül rájuk találnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemesszalókon történt körülbelül 2 éve vagy picit több. Csögle felé menet nem figyeltem az útra picit el bambultam és Nemesszalókon szálltam le mielőtt Pápára értem volna. Nagyon kétségbe estem mivel nem volt nálam sok pénz és a saját figyelmetlenségem miatt kerültem ebbe a helyzetbe így hát el indultam gyalog. Útközben Három srácba botlottam akik az úttest szélén álltak és meg kérdeztem hogy merre van a hely ahová szeretnék menni. Ők eléggé meg döbbentek hogy gyalog akarom meg tenni ezt az utat ami szerintük 4 óra is lehet. Így hát fel ajánlották hogy el visznek mivel nemsokára jön a céges buszuk ami viszi őket dolgozni. Meg kérdezték a sofőrt aki rá bólintott így fel ültem a buszra eléggé zavarban voltam. Közben beszélgettem veletek mondtátok a nevét is a gyárnak de én buta rosszul írtam le. Illetve be kellett volna mutatkoznom. Ha magatokra ismertek még egyszer meg szeretném köszönni nektek a segítséget ha gondoljátok írjatok privátban. Barna picit vöröses volt akkor a hajam és szemüveges vagyok akkor kb 22 éves voltam. Csak azok írjanak akikről szól. Remélem el jut hozzájuk.

#információ #év #Nemesszalók #Munkás busz
2020. szept. 9. 03:31
 1/4 anonim válasza:

Itt nem.

A ceget kene keresned ahol dolgoznak, esetleg annak ha van közössegi csoportja.

2020. szept. 9. 06:47
 2/4 anonim válasza:

Kis települések lehetnek ezek, nem nagy dolog megnézni, hogy milyen cégek vannak ott, ahova munkásbusz is jár. 2-3 lehet kb, ha tudod a települést konkrétan, akkor talán egyre is le tudod szűkíteni.

Onnantól jóval nagyobb esélyed van megtalálni akárkit, aki ott dolgozik.

2020. szept. 9. 08:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a tippeket!:)
2020. szept. 9. 15:41
 4/4 anonim válasza:
na meglett? ha leírod a hibás cégnevet, lehet meg tudom mondani a rendes nevét, pápai vagyok :)
2020. dec. 16. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!