Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Az emberek eldobnak maguktól,...

Az emberek eldobnak maguktól, átvernek, mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nemrég váltottam iskolát, és akkor elhagyott az összes barátom, többé nem is érdekeltem őket. Ebben az iskolában mindenki eldob magától, csakis azért, mert más vagyok mint a többiek. Elegem van abból hogy vicc tárgya vagyok, ha meg kiállok magamért, és kiakadok, akkor elkönyvelnek hisztis picsának. Mit csináljak?


17/L


2021. márc. 3. 23:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
Keress egy jó pszichológust.
2021. márc. 3. 23:28
 2/13 anonim válasza:
Miért lennél vicc tárgya?
2021. márc. 3. 23:30
 3/13 anonim válasza:
Hogy vagy más mint a többiek?
2021. márc. 3. 23:31
 4/13 anonim válasza:

1/ Attól hogy van véleménye és nem áll be a táborba illetve nem nyalja őket nem biztos hogy vele van a gond.

Vagy ha vele is van gond ne csináljunk úgy mintha azok tökéletesek lennének.

Különben meg a pszichológus nem minden esetben gyógyír.

2021. márc. 3. 23:32
 5/13 anonim válasza:
Pedig itt a többségnek elkélne egy jó pszichológus
2021. márc. 3. 23:34
 6/13 anonim válasza:

Ennyiből nem lehet tudni.

Vagy veled van gond, vagy pedig velük.

Az éremnek két oldala van.

De pálcát törni senki fölött nem akarok, mert könnyű látatlanban ítélkezni úgyhogy a másikat nem ismerem.

2021. márc. 3. 23:36
 7/13 anonim válasza:
Nem kell ide pszichológus. Neked egy igaz barát kell, aki megért, szeret, meghallgat és segít ha bármi van. Velük sulin kívül (is) találkozol, megmarad a kapcsolat bármit is hoz az élet. Ők nem azok. Én is hittem már pár emberről, de csalódnom kellett. Semmi baj, az élet megy tovább, majd lesznek újak akik TALÁN igaz barátok lesznek. Vagy nem, ezt az idő eldönti. De manapság nagyon nehéz, mert az embereknek nem fontos a barátság. Én legalábbis ezt tapasztalom. De nem adom fel, hátha. Te se add fel.
2021. márc. 4. 00:49
 8/13 anonim válasza:
Szeretnél esetleg privátban beszélgetni?
2021. márc. 4. 06:55
 9/13 anonim válasza:
Alakíts ki egy saját védelmet. Ne engedj közel bárkit magadhoz, csak ha bízol benne. Fejleszd az érzelmi intelligenciád, ne akadj ki nyilvánosan ha nem muszáj. Eddzél otthon, az is adhat magabiztosságot.
2021. márc. 4. 07:50
 10/13 anonim válasza:
Egyébként én tegnap beszélgettem egy pszichológussal és azt mondta nekem, hogy az egész világ megvan hülyülve.
2021. márc. 4. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!