Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ha akivel barátkoznál, nem...

Ha akivel barátkoznál, nem túl bőbeszédű írásban és inkább reagál, minthogy rendesen visszaírjon, mit tennél?

Figyelt kérdés
Ez alapján nyilvánvaló, hogy nem kölcsönös az érdeklődés mértéke. Inkább én kezdeményezek beszélgetéseket és azok sem túl gördülékenyek. Célszerű lenne elengedni az egészet. Azonban ha annyiban hagynám és nem írnék neki többet, attól tartok, továbbra is foglalkoztatna és nem menne ez a fajta elengedés. Arra gondoltam még, hogy továbbra is elküldöm neki, amit úgy gondolok, de próbálok nem foglalkozni azzal, ha hiányzik az érdemi reakció, aztán egyszer hátha én is megunom. Ti mit csinálnátok?
2021. márc. 2. 22:13
 1/6 anonim válasza:
Engedd el. Ha a másik nem foglalkozik veled akkor egy idő után már szánalmas lesz a próbálkozás. Inkább keress valaki mást akivel tudsz beszélgetni, es akkor gyorsan kimegy majd a fejedből.
2021. márc. 2. 22:21
 2/6 anonim válasza:
Én is így vagyok, azért nem merem elengedni, mert nem akarom megbántani azzal, hogy megírom neki hogy vége. Ha meg csak egyszerűen nem írok vissza, az szerintem bunkóság már bocsánat. Velem számtalan ember megcsinálta már ezt, hogy egyszerűen eltűnt.
2021. márc. 2. 22:23
 3/6 anonim válasza:
Én eleve nem vagyok egy bőbeszédű típus, de ez nem azt jelenti, hogy nem érdekel a másik, csak ezerszer átgondolom, hogy mit mondok ki/írok le, mert sokszor megsértődött a másik fél konkrétan a semmin. Emiatt lassan reagálok és vagyok szűkszavú.
2021. márc. 2. 22:23
 4/6 anonim válasza:
#2 ha te vagy az aki a kommunikációt fenntartja akkor nyugodtan abbahagyhatod, ha a másikat érdekled akkor ő fog majd kezdeményezni.
2021. márc. 2. 22:27
 5/6 anonim válasza:

Ő nem nem bőbeszédű írásban, hanem konkrétan leszar téged, már bocs. Óriási tiszteletlenség normális, nem egyszavas üzenetekre egy kattintással reagálni.

Én hagynám, egyértelműen nem vagy neki fontos.

2021. márc. 2. 23:35
 6/6 anonim válasza:
Hagyd!
2021. márc. 2. 23:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!