Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kövér duci nők/ férfiak akik...

Kövér duci nők/ férfiak akik nem akarnak fogyni és szeretnek ilyenek lenni vannak itt?

Figyelt kérdés
Unom hogy mindenki a fogyással traktál gyertek sorstársak

2021. febr. 9. 15:38
1 2
 11/14 anonim válasza:

Ugyan én nem vagyok kövér szerintem, de van rajtam túlsúly azért. Egyáltalán nem zavar. Nem értem hogy miért kéne. Jól érzem magam így.

27/F

2021. febr. 10. 11:53
 12/14 anonim válasza:

Igen. Bár nem mindig volt így. Koliban egy kövér sráccal lettünk szobatársak, mikor a sulit kezdtem. Előtte nem kellett szégyellnem a kinézetem vagy az étkezési szokásaimat. Így megbékéltem magammal, sőt kifejezetten jól érzem magam a bőrömben azóta. :)

24F

2021. febr. 10. 15:54
 13/14 anonim válasza:

165cm vagyok.

Amikor verseny szerűen sportoltam, kezdetnek 74 kg voltam. Majd lementem 63-ra. Abba hagytam. Felhíztam 80kg-ra. Lett egy kis depresszióm, meg egy kényelmesebb munkám és most vagyok 87kg.

A legérdekesebb, hogy mindegy mennyit nyomok, mindig voltak/vannak olyanok, akik lekövéreznek. 63kg-osan is sokan ledagadtozztak. És olyanok is vannak/voltak akiknek tényleg tetszem és randira hívnak. 63kg-osan is és 87kg-osan is. Nyilván nem ugyan azok az emberek.

Nem mondom, hogy nem örülnék ha fogynék kicsit, de jól érzem magam egyellőre így is. Szeretek enni, főzni.

Nemrég munkát váltottam, ahol többet kell mozogni. Talán kicsit idomulok közben, de nem vagyok ráremegve annyira.

31N

2021. febr. 10. 18:42
 14/14 anonim válasza:
Hali! Mondjuk hazudnék ha azt mondanám, hogy nem akarok fogyni, de nincs ezzel tele a fejem, abszolút bejönnek a nagyobb pasik és eszembe sem jutna emiatt szekálni. Viszont ha valaki állandóan csak döglene az már zavar. Ismerkednék szívesen, de egyenlőre még sajnos benne vagyok egy rossz kapcsolatban. 36N
2021. febr. 26. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!