Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Miskolcon keresnék magam...

Miskolcon keresnék magam mellé, egy olyat aki szintén fogyni szeretne, és egymást támogatva (lelki erőt adva) futna velem, edzenne velem valakit ez érdekelne?

Figyelt kérdés

27éves lány vagyok és szeretném magam rendbe rakni, de egyedül gyakran fel, adom és erre kéne nekem amolyan diktátoros erős jellemű partner aki nem engedi hogy fel adjam, hanem kitartóan folytassam tovább.

Mert egyedül, minden nehezebb, de ha lenne, mellettem valaki, amolyan hajcsár, aki nem engedi hogy pár nap után abba hagyjam és megint csak hízzak tovább az jó lenne.



#fogyás,eddző társ, futó partner, hajcsár keresése
2020. szept. 13. 10:09
 1/1 anonim válasza:
Ha futáshoz, bicajozáshoz, szabadban való mozgáshoz szeretnél társat, abban benne vagyok, de edzőterembe nem szeretnék járni.
2020. szept. 13. 12:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!