Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kövér duci nők/ férfiak akik...

Kövér duci nők/ férfiak akik nem akarnak fogyni és szeretnek ilyenek lenni vannak itt?

Figyelt kérdés
Unom hogy mindenki a fogyással traktál gyertek sorstársak

2021. febr. 9. 15:38
1 2
 1/14 anonim válasza:

Jelen!


27/F

2021. febr. 9. 15:44
 2/14 anonim válasza:

Azt kell megérteni, a fogyasztásban sok pénz van .Apdete-Norbi alaphangon 200-milliója van,amit a szorgos kis hangyák hordtak össze neki.

Kővéreket egyel tudnak két vállra fektetni. Nézd már magadra,hogy nézzél ki .?

2021. febr. 9. 15:45
 3/14 anonim válasza:
Még szép hogy vannak. Én imádok enni és jól érzem magam, bár annyira duci nem vagyok, tartom a 100 kilót. Ha tehetném egész nap csak ennék mindenféle finomságot :D
2021. febr. 9. 15:57
 4/14 anonim válasza:
Itt vagyoook ✋
2021. febr. 9. 16:13
 5/14 anonim válasza:
26/F Nem azt mondom, hogy szeretem, hogy ilyen vagyok, de nem tudok változtatni sokat a hozzáállásomon.
2021. febr. 9. 16:15
 6/14 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2021. febr. 9. 16:41
 7/14 anonim válasza:

43/F


Szerencse, hogy nem vagyunk egyformák! Nekem ilyen a testalkatom, piknikus és a nagyra becsült Norbi sem tudna velem sokra menni. Azon kívül fizikailag, egészségileg szerintem sok macsó jópofi gyereket odaverek.

2021. febr. 9. 17:05
 8/14 anonim válasza:

Én régóta keresek olyan nőt,aki erősen túlsúlyos,s elfogadja magát ilyennek,nem akar mindenáron lefogyni.

Sajnos nem könnyű ilyen hölgyet találni.

2021. febr. 9. 17:08
 9/14 anonim válasza:

A varázs szó hogy zavar, és csak ezt látod a túlsúlyos emberekből. Igazat adok neked, mindenki tehet magáért, nincsenek kifogások. Sok túlsúlyos ember lelki sebekkel él és próbál élni. Ezen rengeteget ront hogy felnőt emberek úgy gúnyolódnak velük mint a tudatlan óvodások.

Magamról tudom, sok diétát kipróbáltam. 14 éves korom óta sportolok 5 évig jártam edzőterembe és a mai napig súlyzózom, túrázok, tekerek ahova csak lehet gyalog megyek. Imádok mozogni is, és mellette nagyokat kajálni. De az életre szóló koplalás nem az én műfajom. Igy szép az élet (mellesleg a nők is szeretnek, a model alkatú sportos nők)

Szép napot :)

2021. febr. 9. 17:47
 10/14 ReGina... válasza:

Én 165cm vagyok 97 kg és teljesen jól megvagyok magammal.

Van párom is 3 éve, jól negvagyunk. Én kiskorom óta mindig is kövér voltam. De igazából nem érzem magam rosszul.

21/L

2021. febr. 9. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!