Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért nem megy az ismerkedés,...

Miért nem megy az ismerkedés, velem van a baj?

Figyelt kérdés

Ha nagy ritkán elkezdek valakivel interneten ismerkedni, beszélgetni, akkor szinte kivétel nélkül ugyanaz lesz a vége, hogy egy idő után teljesen ellaposodik a beszélgetés. A másik fél nem érdeklődik, én meg egy ideig próbálom fenntartani a beszélgetést, és kapom a pár szavas, tök passzív mondatokat. Ezekután meg már elmegy a kedvem az egésztől, és nem akarok feleslegesen erőlködni, mert annak semmi értelme. Tudom, hogy nem a legszerencsésebb neten ismerkedni, de most ezt látom a legkézenfekvőbb megoldásnak. Mostanában nagyon kezd hiányozni a társasági élet, barátnőimmel is csak Messengeren tudunk beszélni, és gondoltam megpróbálkozom ezzel az internetes ismerkedéssel, de sajnos nekem eddig nincsenek túl jó tapasztalataim. Beleuntam, hogy csak én erőltetem meg magam, és hiába mondják, hogy szeretnének beszélni olyan passzív mindenki 😔

Nekem is kell idő amíg feloldódom, és megnyílok, de úgy még nehezebb ha a másik fél ennyire érdektelen az irányomba.


Nem tudom, hogy én csinálok valami rosszul, vagy velem van a baj szerintetek? Nyilván ezt így, hogy nem ismertek nehéz megmondani, de minden tapasztalatra, ötletre, véleményre kívácsi lennék!


16/L



2021. febr. 7. 20:38
 1/8 anonim válasza:

Pontosan ugyanez az én problémám is, mint amit te kifejtettél. Kezdek már beleunni ebbe az egészbe.


Ha gondolod, beszélhetnénk :)


19/F

2021. febr. 7. 20:47
 2/8 anonim válasza:
Gyerekek, gyerekek!
2021. febr. 7. 20:50
 3/8 anonim válasza:
Szeretik a perecet
2021. febr. 7. 20:52
 4/8 anonim válasza:
Nem veled van a baj. Ugyan ezt tapasztalom, egyszerűen az emberek nem akarnak barátságot fenntartani.
2021. febr. 7. 20:58
 5/8 anonim válasza:
Én is ezt tapasztalom viszont sokkal gyakoribb ez a jelenség olyan esetekben amikor nincs közös téma az illetővel mert pl semmi olyan nincs nagyon amit mindkét fél szeretne. Ezért ilyenkor nem nagyon tudunk miről beszélni. Mi a tanulság? Ha beszélgetni akarsz valakivel oda kell írni az érdeklődési köröd meg ilyenek.
2021. febr. 7. 21:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, az igaz, hogy akkor hamarabb bekövetkezik ez, ha nincs közös téma, de én azt tapasztalom, hogy nem is próbálnak keresni, vagy ha esetleg van is, akkor is ez van.
2021. febr. 7. 21:20
 7/8 anonim válasza:
Biztosan nem csak barátkoznának veled, nem?
2021. febr. 7. 22:18
 8/8 anonim válasza:
jaja
2021. febr. 8. 21:16

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!