Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nagyon zárkózott vagyok, hogy...

Nagyon zárkózott vagyok, hogy tudnék megnyílni?

Figyelt kérdés
Nemsokára gimibe megyek és eléggé félek hogy fogok majd beilleszkedni. Sosem voltam az a tipikus nyílt ember aki bárkivel el tud beszélgetni.Egy legjobb barátnőm van vele mindent meg tudok beszelni de tényleg csak ő az egyetlen igaz barátom és mégcsak nem is egy suliba járunk szóval elég nehéz.Illetve, még bőven van időm és nem is szeretnék de mivel már kb a 9 éveseknek is van barátjuk elgondolkodtam hogy, ha egy barátnőt nem tudok találni akkor vajon hogy lesz majd barátom, hogy tudok majd ismerkedni. Esetleg tudtok ajánlani valamit?

2021. jan. 15. 01:21
 1/8 anonim válasza:
A nemsokára az mikor van?
2021. jan. 15. 01:48
 2/8 anonim válasza:
Bátorság!
2021. jan. 15. 03:49
 3/8 anonim válasza:
Elvileg a gimiben sok új ember lesz, merj beszélgetni (bárkivel), akiket szimpatikusnak gondolsz.
2021. jan. 15. 07:33
 4/8 anonim válasza:
A gimiben elég sok új emberrel lehet ismerkedi, hátha sikerül neked. Legyél nyitót egy kicsit az emberekkel, de ne is nagyon tárd ki az életedet. Hajrá!
2021. jan. 15. 08:19
 5/8 anonim válasza:

Az új helyek mindig új lehetőséget is jelentenek. Ahol még nem ismernek, ott lehetsz kicsit más, mint korábban. De amúgy

egy kicsit rossz a kérdés, amennyiben felesleges ezen előre rágódnod. Már ezzel ásod be magad egy felesleges gödörbe :-) Mert miért is kéne neked megfelelned ilyen szinten és majd, amikor oda jutsz. A nemsokára az szeptember lesz? Felesleges január 15-én ezen rágnod magad, nem? Amúgy nem mindenki bulikirálynő, vannak csendesebbek, visszahúzódóbbak is. Nincs ezzel baj. Ha lesz egy-két ember, akivel szívesen beszélgetsz, lehet, hogy neked ez elég. Elég? Mit szeretnél? A fiúk sem mind a legharsányabbakat szeretik! Szerintem fogadd el magad, olyasmit ne várj el magadtól, ami nehezen megy e téren. Te ilyen vagy, kész. De ha odajön egy fiú, és tetszik, akkor vele azért lehetsz kedves. :-)

2021. jan. 15. 12:02
 6/8 anonim válasza:
#5 vagyok. Így visszaolvasva kicsit házsártos a hangvétele annak, amit írtam. Pedig kedves hangsúlyt szántam neki, elnézést! Peace!
2021. jan. 15. 12:04
 7/8 anonim válasza:
#5-6 vagyok. A szociális készségeket lehet fejleszteni egyébként, erről keveset tudok, de vannak ilyen önismereti csoportok, meg biztos könyvek is, pl. [link]
2021. jan. 15. 13:09
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Igen szeptemberben megyek, bocsi kicsit összeszedetlen lett a kérdés.
2021. jan. 16. 00:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!