Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyen tudnék megnyílni máskonak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyen tudnék megnyílni máskonak?

Figyelt kérdés

Kiskoromban alapiskolán elég sokáig zaklattak és piszkáltak nap mind nap, és valamilyen szinten annyira bezárkóztam, és képtelen vagyok idegeneknek megnyíln. Még olyan barátaimnak is akik kozel állnak hozzám sem magamat adom csak valami megfelelési kényszerbol elojott énemet..

most megtetszett egy személy akivel tegnap beszélgettem kb. 2 percig, és nagyon oda vagyok érte, szerintetek hogy tudom teljesen onmagamat adni neki megfelelési kényszerek nélkul? mert mindig ha elmegyek otthonrol elmondom magamnak, hogy (most már lazulj el stb.. ne félj.) de valahogy mindig falakat tartok magam korul, és nem tudom lebontani



2019. aug. 4. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Spárgázz
2019. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem lesz könnyű. Ez egy hosszabb folyamat. Szerintem először próbálj meg a családoddal/barátaiddal önmagad lenni és ha már megy, próbálkozz a srácnál is. Én is hajlamos voltam egy időben számomra meg ismeretleneknek úgy kelteni jó benyomást, hogy egy teljesen más személyiséget mutattam nekik, mint aki vagyok. Tanácsként azt tudnám mondani, hogy legyél bátrabb, ne félj kezdeményezni egy beszélgetést és ne azt mond amit hallani akarnak, hanem amit valójában gondolsz! Sok sikert!
2019. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen! én is próbálok lassan haladni, jól esett olvasni a kommented!
2019. aug. 4. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!