Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkednétek egy olyan...

Ismerkednétek egy olyan unalmas emberrel, mint én?

Figyelt kérdés

Késői húszas, kora életközepi válsággal rendelkező, idegenek között intró, oldódva inkább ambivertált srác vagyok.


Nincs bennem semmi izgalmas. Nem vagyok határozott sem karizmatikus, nincs bennem semmi imponáló. Nincsenek extrém történeteim, nincs jó dumám, hiányosak a szociális skilljeim, emiatt néha elég együgyűnek látszom egy külső szemlélő aspektusából.


Nem sportolok aktívan, igazából kitartó sem vagyok. Béna hobbijaim vannak: néha túrázok, kerékpározok, szeretek olvasni és sorozatokat nézni. Imádok felfedezni, új dolgokat megtapasztalni, de a legtöbb megmarad tervezés szintjén, sajnos. Jó lenne csak úgy, egy hátizsákkal megindulni, de túl sok minden köt a lakóhelyemhez, ám néha inkább arra a következtetésre jutok, hogy jó vagyok kifogáskeresésben.


Szeretnék egyszer valami igazán maradandót, folyton dúl bennem az alkotási vágy, de nincsenek jó ötleteim, nem vagyok kreatív sem. Álmodozó típus vagyok, de a valóság az, hogy tökéletesen beleszürkültem a hétköznapokba.


Röviden ennyi, ez vagyok én. Nem szándékom tovább untatni azokat, akik eljutottak idáig. Köszönöm a figyelmet.



2020. dec. 20. 18:48
1 2
 11/17 anonim válasza:
Igen, szerintem jó fej lehetsz :)
2020. dec. 20. 21:11
 12/17 anonim válasza:
Érdekesebbnek és értelmesebbnek tűnsz, mint az itt lévők többsége. :)
2020. dec. 20. 23:49
 13/17 anonim válasza:
Ha egy korosztaly lennenk es szemelyesen ismernelek en tuti birnalak, csak kene vmi elethelyzet amiben nyitnunk kene egymas fele, mert az introvertaltak nehezen kapcsolodnak.
2020. dec. 21. 01:12
 14/17 anonim válasza:
Intelligens alázatos ember max önbizalomhiány miatt unalmas
2020. dec. 21. 14:28
 15/17 anonim válasza:
A 9. hozzászóló jól megfogalmazta a tutit.
2020. dec. 22. 15:13
 16/17 anonim válasza:

Nagyjából leírtál engem. :D Inkább önbizalom hiányos vagy mint unalmas.


26/N

2020. dec. 31. 13:09
 17/17 anonim válasza:
Szerintem, ha nem egy az egyben bemásolod a zárójelentésed, akkor ez arra utal, hogy van stílusod.. kritikus, szarkasztikus. Igazából egy dobozban nem fog rád találni a szerelem.. ki kell bújni.. az nem válasz, hogy ilyen vagyok... A lány akit keresel, szintén egy dobozban él.. el kell indulni megkeresni.. egy koncerten nem csak extrovertált van... Kényszerből elmegy ismerkedni sok intro is.. az intro könnyen tanul.. és tud extrovertált lenni.. mert muszáj, a melohelyen, iskola, vizsgák.. előadások.. szóval sokszínűbb vagy. Mint hinnéd.. csak élni kéne vele..
2021. jan. 3. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!