Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkednétek egy olyan...

Ismerkednétek egy olyan unalmas emberrel, mint én?

Figyelt kérdés

Késői húszas, kora életközepi válsággal rendelkező, idegenek között intró, oldódva inkább ambivertált srác vagyok.


Nincs bennem semmi izgalmas. Nem vagyok határozott sem karizmatikus, nincs bennem semmi imponáló. Nincsenek extrém történeteim, nincs jó dumám, hiányosak a szociális skilljeim, emiatt néha elég együgyűnek látszom egy külső szemlélő aspektusából.


Nem sportolok aktívan, igazából kitartó sem vagyok. Béna hobbijaim vannak: néha túrázok, kerékpározok, szeretek olvasni és sorozatokat nézni. Imádok felfedezni, új dolgokat megtapasztalni, de a legtöbb megmarad tervezés szintjén, sajnos. Jó lenne csak úgy, egy hátizsákkal megindulni, de túl sok minden köt a lakóhelyemhez, ám néha inkább arra a következtetésre jutok, hogy jó vagyok kifogáskeresésben.


Szeretnék egyszer valami igazán maradandót, folyton dúl bennem az alkotási vágy, de nincsenek jó ötleteim, nem vagyok kreatív sem. Álmodozó típus vagyok, de a valóság az, hogy tökéletesen beleszürkültem a hétköznapokba.


Röviden ennyi, ez vagyok én. Nem szándékom tovább untatni azokat, akik eljutottak idáig. Köszönöm a figyelmet.



2020. dec. 20. 18:48
1 2
 1/17 anonim válasza:
Hogyha jobb véleménnyel lennél magadról, nagyon szívesen megismernélek. Csak az unalmas, aki annak tartja magát :)
2020. dec. 20. 19:22
 2/17 anonim válasza:
Úristen, szinte tökéletesen leírtál engem(najó, 90%-ban, de ez most elég mindf*ck).
2020. dec. 20. 19:22
 3/17 anonim válasza:

Túl lenéző vagy magaddal szemben. Aki így leírja magáról,hogy milyen , és ezt jól megfogalmazva és korrekten teszi, az lehet, hogy intro,de az én szememben egy értelmes ember.

Hidd el, semmi olyan elriasztó nincs benne, ami miatt esetleg szégyenkezni, vagy visszahúzódni kellene.

És bizony, azt hiszem,sokan vagyunk úgy, hogy néha egy hátizsákkal lelépnénk valahová....Többek között én is :)


Egyszóval,több önbizalmat magadnak és akkor mindenkitől azt kapsz majd !

2020. dec. 20. 19:23
 4/17 anonim válasza:
Aki ilyen választékosan leírja magát az nem feltétlenül unalmas, inkább önbizalomhiányt, negatív önértékelést sugall.
2020. dec. 20. 19:27
 5/17 anonim válasza:
Látatlanban tök jó fej vagy. Aki ilyet tud írni...
2020. dec. 20. 19:28
 6/17 anonim válasza:
Nem érdekelnek az unalmas emberek.
2020. dec. 20. 19:42
 7/17 anonim válasza:
Annyira álszent válaszok vannak, csak a 6-nak van igaza. Itt mindenki okoskodik, meg írja jaj de jó fej stb, aztán privátban meghal az egész beszélgetés, meg nem is akartok ismerkedni.
2020. dec. 20. 19:53
 8/17 anonim válasza:
Nem kösz
2020. dec. 20. 19:59
 9/17 anonim válasza:

Számomra azzal, hogy ezt ilyen őszintén leírtad és nem akarsz többnek mutatkozni mint ami vagy már érdekesebb vagy az emberek 90%-ánál. :D Herótom van azoktól, akik mindenáron meg akarják mutatni mennyivel különbek az átlagtól.


Ha bírod a fekete, szarkazmussal teli humort, szeretsz komolynak tartott témákban határokat feszegetni és kimozdulni néha kicsit a komfortzónádból, akkor én szívesen haverkodnék veled.


21/F - Budapest

2020. dec. 20. 20:16
 10/17 anonim válasza:
Nem vagy unalmas, sok ember ilyen "átlagos". Csak magadnak ne beszéld be, hogy unalmas vagy, mert az érezhető lesz, és tényleg bénának, esetlennek fogsz tűnni. Ha mondjuk barátkoznál vagy tervben van a párkeresés. És időnként csinálj valami szokatlant, számodra extrémet, hidd el, jót fog tenni. Azért is, hogy legyenek élményeid, meg azért is, hogy kicsit kimozdulj a szürkeségből.
2020. dec. 20. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!