Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ismerkednétek egy magányos...

Ismerkednétek egy magányos emberrel?

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 18:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert akkor én sem lennék az
Fujj, hova gondolsz?!
Attól függ
43 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Amikor megismerkedek valakivel, nem szoktam megkérdezni, hogy egyébként magányos-e.
2020. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ok, az "Attól függ" győzött, szóval mitől függ? :)
2020. máj. 15. 18:44
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
A külsődtől függ, ha elég vonzó vagy akkor ismerkednének veled.
2020. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy szakadt csöves az illető, akkor nem.
2020. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

Részemről attól, hogy a magányosságod ellenére nem vagy -e túlzottan zárkózott, magának való ember, akiből harapófogóval kell kihúzni egy összetett mondatot a beszélgetéskor. Nem tartom magam bunkó embernek meg semmi ilyen, de manapság az ilyen emberekhez már egyre kevésbé van hosszú távon türelmem.


26/F

2020. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Magányos mint egy normális ember aki talán kicsit visszahúzódóbb vagy nehezebben kezdeményez beszélgetést vagy magányos mint semmi másról nem tud beszélni mint hogy magányos, szomorú és minden ember menjen a fenébe hogy vele nem barátkozik?
2020. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hogy hány éves, mi miatt magányos, milyen az előélete (büntetett-e)
2020. máj. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. máj. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

"vagy magányos mint semmi másról nem tud beszélni mint hogy magányos, szomorú és minden ember menjen a fenébe hogy vele nem barátkozik?"


Hú, ez jó leírás! Én egyszer megismertem egy férfit, aki nagyon udvarolt, és amúgy normális, aranyos is lehetett volna. De! Folyamatosan, de esküszöm állandóan arról beszélt, hogy őt mennyire megtépázta az élet (ő szavai), a volt felesége hogy átverte, és most mennyire, de mennyire magányos, és hogy öngyilkos akart már többször lenni... Amikor épp nem mesélte ezt, akkor saját maga által írt, és pontosan erről szóló verseket olvasott fel nekem.

Egyszer sem kérdezte, hogy velem mi van, még a harmadik találkozás után sem tudott a nevemen kívül semmit, de ő neki saját magáról be nem állt a szája...


Nyilván megmondtam neki, hogy ne haragudjon, de ez így nem fog menni, szerintem először dolgozza fel a válását meg a problémáit, mert így nem lehet társat keresni... Na, akkor én voltam a szemét, aki pont úgy "megvetem" és "lerázom" őt, mint mindenkit.


Szóval: ilyen személlyel nem ismerkedem. Borzalom. Belehúz a saját depressziójába. Ez nem simán magány, hanem őrület.

2020. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*mint mindenki, bocsánat, elírtam. Tehát én is megvetem és lezárom őt, mint mindenki, akivel ismerkedni próbált.
2020. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!