Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve beszelgetn...

Valakinek van kedve beszelgetni? barki johet 18L

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 22:05
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Én is
2020. dec. 8. 07:27
 22/28 anonim válasza:
Leszel olyan végtelenül jófej, hogy írsz?
2020. dec. 8. 08:31
 23/28 A kérdező kommentje:
leszek hogyne lennek
2020. dec. 8. 08:32
 24/28 anonim válasza:
Nekem is, nekem is! Nem tudok 0-24ben itt lógni, de szívesen beszélgetek.
2020. dec. 8. 18:40
 25/28 A kérdező kommentje:
amugy ezt azoknak uzenem akik hisztiznek mert nem irok vissza abban a masodpercben amikor irnak: takaritok, edzek, jatszom a kutyammal, enekelgetek mig ebedet fozok szoval ezert nem ugrok ha irtok, remelem mostmar ertheto es nem fogtok hisztizni hogy akkor minek irtam ki a kerdest ha nem is irok vissza meg minek trollkodok 😉
2020. dec. 8. 21:43
 26/28 anonim válasza:
Ez a probléma kedves kérdező. A beszélgetés is egy tevékenység és nem olyan, hogy írsz valakinek egy privátot, majd utána eltűnsz és mást csinálsz, majd 1 óra múlva ránézel és válaszolsz vagy sem, ez nem beszélgetés. Ha mást csinálsz, akkor mond meg a partnerednek, hogy most elmegyek ezt meg azt csinálni, de sajnos az emberek 99% pont ilyen mint te, hogy egyszerűen 0-ba nézitek a beszélgetést a neten. Írtok valamit egyik percben, utána fogjátok magatokat és elmentek főzni, vagy kutyázni ahogy te is mondtad, csak a másiknak meg nem közlitek, ő meg ott várja a választ, mert nem értitek meg a beszélgetés is tevékenység, és úgy érdemes hogy akkor 1 órát leülök és végig privátozom azt 1 órát. De hát felesleges is neked és másnak is elmondani, mert egyszerűen 0-ba nézitek a másik embert, mert nincs előtettek. Ez a baj az egész netes ismerkedéssel, és ezért nem működik. Mert csak neveket és képeket láttok, az adott embert nem.
2020. dec. 8. 21:48
 27/28 anonim válasza:
26. Ez itt levelezés, nem chat ablak, leveleket nem azonnal kapsz meg :)
2020. dec. 8. 21:54
 28/28 A kérdező kommentje:
#26 ebben teljesen igazad van, viszont pont azok hisztiztek akik ugyanugy nem szoltak elore magyarul kolcson kenyer vissza jar azt kapsz amit adsz remelem mostmar erted😌
2020. dec. 8. 22:13
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!