Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt esetleg aki hasonló...

Hogyisvanez2.0 kérdése:

Van itt esetleg aki hasonló gonddal küzd?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves srác vagyok, egyedül élek és jelen állás szerint, meglehetősen magányos vagyok.

Szégyen/nem szégyen, imádom a karácsonyt, mindig lázba hoz az a feeling ami jellemzi ezt az időszakot.

Na most így, hogy igazán senki nincs velem, eléggé szomorúan nézek az ünnepek elé.

A covid még jobban megnehezíti, hogy bárkivel meg tudják ismerkedni. Pedig most úgy "istenigazából" szeretném ha volna valaki, akivel lehet hatalmasakat beszélgetni, filmezni, kártyázni stb.

Persze ez ember párt keres maga mellé, de jelenleg nekem már az tökéletes lenne, ha lenne egy barát akivel ezeket a dolgokat megtehetem. Persze lányra gondolok, ezek inkább olyan dolgok amit lánnyal képzelek.

Ha esetleg van itt olyan lány, aki hasonlóan nem tudja még kivel tölti a következő heteket, az jelezzen felém :)

Ja és persze nem árt ha mondjuk Nyíregyházától nem vagy nagyon nagyon messze :)


2020. dec. 5. 16:58
 1/5 anonim válasza:

akik valóban ilyen helyzetben vannak, úgysem vállalják fel.


meg például én akármennyire vagyok magányos, nem gondolnám, hogy az volna a megoldás, hogy mind1 ki, csak legyen valaki velem...

2020. dec. 5. 17:16
 2/5 A kérdező kommentje:

Senki sem beszélt arról, hogy mindegy ki :)

Nem tudom melyik sor utalt erre, mindösszesen annyit mondtam, hogy nem feltétlenül kapcsolatot keresek, ugyanis abból elegem van, hanem egy barátot az ellenkező nemből. És nem, nem mindegy ki

2020. dec. 5. 17:42
 3/5 anonim válasza:

Akit a Covid akadályoz az ismerkedésben, az amúgy is szerencsétlen!

Meg elég szégyen hogy barátkoznál is, csak hogy csaj közelébe kerülj! Ember, neked baj van az agyaddal! És vagy 10 év csajozási tapasztalat alsó hangon hiányzik az életedből!

2020. dec. 5. 19:38
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát akit a covid nem akadályoz az ismerkedésben, az valószínűleg eddig csak interneten ismerkedett, és akkor elgondolkodtató, hogy ki is a szerencsétlen:)

Az meg hogy barátkoznék, hogy jön ahhoz hogy a "közelébe kerüljek"? Már ha a barátságot nem közel kerülésnek vesszük.

Igazság szerint full értelmetlen az egész válaszod...

2020. dec. 5. 21:46
 5/5 anonim válasza:

Nem én vagyok értelmetlen te hulladék, hanem a te privátod. Idézem:

"Csizmát húzok, felébredek, megbaszom az erkélyedet."

2020. dec. 6. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!