Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül én vagyok az, akinek...

Egyedül én vagyok az, akinek tényleg, de tényleg egy barátja/spanja sincs és csak a családjára számíthat? Vagy van hozzám hasonló gonddal küzdő sorstárs?

Figyelt kérdés
27/f vagyok, és egy olyan ismerősöm sincs akivel eljárhatnék akár csak vásárolni vagy enni valamit nemhogy programokat szervezni. Sose tudtam kapcsolatokat kialakítani max ideig-óráig, de az is valami érdekből volt (iskola, tananyag). Külsőre baromi vékony és alacsony vagyok (betegség miatt) így nem meglepő, hogy nem vagyok szimpatikus az emberek szemében, ráadásul a kommunikációm és a gondolatvilágom (alig van bármiről véleményem) is közelít a 0-hoz. Egyedül a szüleimre és testvéremre számíthatok, de mást totál nem érdeklem. Arra lennék kíváncsi, hogy egyedül én vagyok ekkora lúzer vagy van-e sorstársam? (Ha esetleg igen és az illető debreceni, akkor amennyiben vevő rá szívesen ismerkednék vele.)

2020. aug. 15. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Még arra sem.
2020. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Csak te.
2020. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Nekem sincs egy barátom sem, mostanra. Én viszont tudatosan építettem le a baráti körömet, mert ugyéreztem nem méltóak hozzám. Mivel én nagyon okos, mélyen gondolkodó ember vagyok, nehezen tudtak lépést tartani azzal a tempóval, amit az én agyam diktált. Sajnos, akik megközelítenék az entellektusomat(Tesla, Einstein) már távoztak és kortársaim közt nem is tudnék említeni senkit. Úgyhogy marad a magányos gondolkodás.
2020. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző, no offense, de ennél nagyképűbb dumát rég hallottam.
2020. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: Csak egy nyomorult troll. Kár, hogy ebben a kategóriában sincs már igazi magányos ember. Nincs is nagyon már értelme a kategóriának.
2020. aug. 16. 08:27
 6/8 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok csak én nő vagyok csak szüleimmel tesómmal járok el néha
2020. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így vagyok mint te kérdező
2020. okt. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7: Hány éves vagy? Fiú? Ha van kedved irhatsz privátban.
2020. okt. 19. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!