Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 29/L van itt olyan férfi aki...

29/L van itt olyan férfi aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Szívesen ismerkednék olyan férfival aki nem akar gyereket egyáltalán.


Elegem van hogy a legtöbb ember gyereket akar van hogy többet is. Minek?! Nem szerettek szexelni, hogy van időtök egymásra vagy másra :D


Akár hosszútávúra is ha TÉNYLEG nem akar gyereket, családot.


Kék szem, fekete haj 168cm/65kg és dolgozó nő vagyok társat akarok és nem gyereket vagy anyu kicsi fiát.


29/L


2020. nov. 23. 11:22
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
Jesszus, ha valaki nem akar gyereket, akkor az már beteg, meg agymosott??? Nyugi kérdező, a való életben fogsz találni bőven. Sokan nem akarnak. De itt muszáj nagy megmondó embernek lenni.
2020. nov. 23. 14:00
 22/34 anonim válasza:
Ha a második bekezdést kihagytad volna, még szimpatikus is lennél, de így úgy jön le, hogy lenézed azt aki gyereket akar.
2020. nov. 23. 14:31
 23/34 anonim válasza:
én sem igazán akarok gyereket . 22 f. én mindent alapvetően egyedül oldok meg. Van nagycsaládom akiket szeretek. Valahogy nekem nincs kedvem nemhogy szexualitáshoz hanem áldozatot hozni egy feleségért, vagy gyerekért , nem akarom hogy a gyerekem ebben a világban nőjjün fel mert nem könnyű ebben a világban élni, illetve semmi sincs ingyen, semmi sinncs könnyen beszerezhető helyzetben, mindenért megkell küzdeni és ebbe belefárad az ember. ne mondjátok hogy feladtam bármit vagy mindegy ez én vagyok.v mégha ismeretlenül is írom meg nektek a tutit.
2020. nov. 23. 14:33
 24/34 anonim válasza:
Nem akarsz gyereket az teljesen normális és elfogadható. Sok ilyen ember. De "nem szeretem a gyerekeket ennyi" az már problémás...
2020. nov. 23. 15:06
 25/34 anonim válasza:
Van! Ha gondolod írj...
2020. nov. 23. 17:36
 26/34 anonim válasza:

Én sem szeretnék, viszont kedvelem a vagány nőket:).

Ha nem gond a kor, akkor írj rám:) <F38>

2020. nov. 23. 19:42
 27/34 anonim válasza:
ÉÉÉÉS, megjöttek a szabadelvű kollégák... Hát igen... Az értelmes válaszok reggel jöttek, amikor ti még aludtatok... Mert, hát aki nem dolgozik az megteheti...
2020. nov. 23. 19:55
 28/34 anonim válasza:

Ez nem azon múlik, hogy valaki szabadelvű, vagy sem! Én sem akarok gyereket. Egyrészt magam miatt, mert kifutottam az időből, és nincs kedven az 50-es éveimet is még azzal tölteni, hogy a gyereket pénzelem(ruha, buli, egyetem, stb.).Másrészt mert a világ is egyre inkább olyan irányba megy, ahová nem szívesem csinálnék gyereket, mert nem akarok vele kib.szni! Ha gondolod írj!

32/f

2020. nov. 23. 20:25
 29/34 anonim válasza:
Már-már körvonalazódik az Európai kultúra bukása.. Míg a fehér ember fintorog, hogy csináljon-e gyereket, vagy ne, addig az araboknál nem kérdés, hogy 5 alatt le sem állnak.
2020. nov. 23. 20:46
 30/34 anonim válasza:
#29 akkor igyekezz! legyél te a fehér ember megmentője!
2020. nov. 23. 21:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!