Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 29/L van itt olyan férfi aki...

29/L van itt olyan férfi aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Szívesen ismerkednék olyan férfival aki nem akar gyereket egyáltalán.


Elegem van hogy a legtöbb ember gyereket akar van hogy többet is. Minek?! Nem szerettek szexelni, hogy van időtök egymásra vagy másra :D


Akár hosszútávúra is ha TÉNYLEG nem akar gyereket, családot.


Kék szem, fekete haj 168cm/65kg és dolgozó nő vagyok társat akarok és nem gyereket vagy anyu kicsi fiát.


29/L


2020. nov. 23. 11:22
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
mi ez a sok támadás?? miért fáj ennyi embernek, ha egy ismeretlen random ember az interneten azt mondja ő nem akar gyereket?? miért kell támadni???
2020. nov. 23. 12:42
 12/34 anonim válasza:

Nem támadják, csak gondolom te sem azzal kezdesz ismerkedéskor, hogy "csak akkor beszélgessünk, ha akarsz gyereket, mert én akarok!".

Én sem akarok gyereket, de nem is ezzel kezdek.

Viszont a kérdezőt is megértem, valószínű beleunt a dologba, éa inkább ezzel kezd, hogy ne menjenek felesleges köröket.

2020. nov. 23. 13:04
 13/34 anonim válasza:

Én még fiatalon sem akartam gyereket, pláne most. Köszi nem leszek kockásinges szandálos apuka... :)

40/F

2020. nov. 23. 13:08
 14/34 anonim válasza:
Biszex férfi számításba jöhet nálad? :)
2020. nov. 23. 13:15
 15/34 anonim válasza:
Én nem akarok. Írj! 48/F
2020. nov. 23. 13:30
 16/34 anonim válasza:
Mi a f.😂 ha valaki nem akar gyereket az természet ellenes de a melegek, hogy szebben fejezzem ki magam az tök normális dolog lmao
2020. nov. 23. 13:44
 17/34 anonim válasza:
Mindig is előítéletesek voltak azokkal, akik nem álltak be a megszokott családi normába. Ha meleg vagy, ha nem akarsz gyereket, ha valamilyen fogyatékosságod van stb., az emberek nem tudják elfogadni. Sajnos.
2020. nov. 23. 13:47
 18/34 anonim válasza:

"Nem támadják, csak gondolom te sem azzal kezdesz ismerkedéskor, hogy "csak akkor beszélgessünk, ha akarsz gyereket, mert én akarok!"."

miért ne? te össze akarnál jönni olyannal, akivel van egy olyan ellentétetek, amiben nem létezik kompromisszum? ez nem olyan mintha pl eltérő politikai véleményetek lenne, mert akkor nem beszéltek politikáról, és meg van oldva a probléma. vagy ha az egyik nem szereti a spenótot, akkor a másik nem főz neki spenótot. de egy gyerek az vagy van vagy nincs, és ez az egyet nem értés nem vezet semmi jóra. szerintem nagyon jó hogy ha valaki ezalapján keres párt, mert így ebből nem lesz összeveszés, egymás idejének pazarlása, válás.

2020. nov. 23. 13:51
 19/34 anonim válasza:
Idősebb pasiként már én sem szeretnék gyereket.
2020. nov. 23. 13:56
 20/34 anonim válasza:
Nincs semmi baj azzal, ha valaki nem akar gyereket. Úgyis túlnépesedés van.
2020. nov. 23. 13:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!