Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek hogyan kezdjek neki?

Szerintetek hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szép lány az osztályban, viszont nagyon visszahúzódó, alig beszélget valakivel (inkább nézelődik, vagy olvasgat,), ilyen szemlélődő típus.

Biztos, hogy nagyon okos (kitűnő tanuló), és komoly is, nem vihorászik, és nem poénkodik.(ezek rám is igazak egyébként)

Hogyan menjek oda hozzá?


2020. nov. 13. 12:53
 1/5 anonim válasza:
Ha esetleg kérnék segítséget a tanuláshoz.. Így kicsit máris közelebb kerülsz hozzá és a folytatás könnyebb lehet.
2020. nov. 13. 13:04
 2/5 anonim válasza:
Kérnél bocsi elírtam!
2020. nov. 13. 13:04
 3/5 anonim válasza:

Akár így is.

Mindenképpen rövid, apró kérdésekkel/mondandóval kezdenék, nem órás előadással. Akár kérhetsz tőle könyvajánlót is, mit olvass, mi a véleménye egy könyvről pl.

2020. nov. 13. 13:51
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, meg fogom próbálni!

Annyi kiegészítés még, hogy ha köszönök neki, akkor alig hallhatóan köszön csak, és mintha nem merne a szemembe nézni. Nem tudom, ez jelent e valamit.

Illetve egyszer meg is ölelt, a suliban épp elbúcsúztam a többiektől(a lánybarátaimat meg szoktam ölelni),és odajött ő is (:

2020. nov. 13. 15:35
 5/5 anonim válasza:

- ez lehet csak a visszahúzódó természetéből ered

- ez nem rossz jel :) ellenszenves tuti nem vagy neki

2020. nov. 13. 15:46

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!