Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel a neten beszélgetek egy kis ideje. Jól elbeszélgettünk de tegnap beszéltünk telefonon és még nem találkozztunk sose és mondta hogy mikor találkozzunk? Erre mondtam hogy én most nem akarok találkozzni mert rossz az idő. Ő pedig erre felkapta a vízet és mondta hogy miért hiába mondtam hogy az idő akkor is csak azt mondogatta hogy nem érti. Ezután mondta térjünk át chatba mert ilyenkor telefonon beszéltünk és mondta hogy miért nem akarok. Mondtam neki hogy ma térjünk vissza rá. Az lenne a kérdésem hogy mi tévő legyek hanyagoljam vagy ezután mit tegyek mert már most nem tudom igazából.Vagy lehet többet akarna mint egy szimpla barátság? Egyébként írta mikor kérdeztem hogy azért akkar találkozzni mert szimpatikus vagyok számára. De azt akkor is ilyen erőltetetten? Mit mondhatnék neki amivel nem bántom meg?
2020. nov. 10. 09:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg azt is mondta hogy nehogy ezen veszünk össze :D. Akkor most nem is értem igazából.
2020. nov. 10. 09:51
 2/2 anonim válasza:

Az is lehet, hogy szimplán jobban preferálja az élőben történtőnő diskurzust, a neten való chatelésnél/hívásnál.


És nyilván nem akar összeveszni veled, ha szimpatikus vagy neki.


Szerintem, ha jól kijöttök nem baj, ha találkoztok.

2020. nov. 10. 19:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!