Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne valaki a kamu barátom?

Lenne valaki a kamu barátom?

Figyelt kérdés

Tudom jól, hogy ez így nagyon furán hangzik így elsőre, hogy kamu barátot keresek, pedig az a helyzet, hogy ez így van. Egy olyan 15-16 éves srácot keresek, aki unatkozik és szívesen beszélgetne velem. Igazából annyi tömören, hogy elkéne játszani, hogy érdeklődünk egymás iránt, tehát így beszélgetnénk és ilyenek. Persze privátban szívesen elmesélem, hogy ez miért is kell. Kérlek ne nézzetek addig hülyének, amíg nem tudjátok a sztorit.

Minden normális válasz írónak köszönöm.


2020. nov. 8. 11:31
1 2
 11/17 anonim válasza:
Csak akkor,ha utána nem csak kamu lehetnék:)
2020. nov. 8. 13:39
 12/17 anonim válasza:
Véletlenül nem az exed akarod így lekoptatni, hogy már neked más van és hagyjon békén?
2020. nov. 8. 13:54
 13/17 anonim válasza:

Elmesélehetnéd, ha még nincs alkalmas jelölt!

17 évesen még szerintem beleférek, sőt jól is jöhet, ha fiatalabbat akarsz lekoptatni.

2020. nov. 8. 13:57
 14/17 anonim válasza:
Én bizonyos jutalmazási módokért cserébe szívesen kiadom magam bárkinek, még akár 15 évesnek is.
2020. nov. 8. 16:44
 15/17 anonim válasza:
Nem egyszerűbb egy igazit találni??
2020. nov. 8. 20:28
 16/17 anonim válasza:
én élőben eljátszom, ha csók is lesz
2020. nov. 9. 04:52
 17/17 anonim válasza:

Najo ez nagy xd. Régi vágyam egy ilyen kamubarátos dolog. Jo tudom most van bőven jelentkező, akik közül válogathatsz kedvedre, de ha valaha kamubarát kéne, akkor itt vagyok ragyogok.


19f

2020. nov. 9. 16:07
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!