Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit csináltok a mai napon?

Mit csináltok a mai napon?

Figyelt kérdés
Én mozgássérült vagyok és itthon vagyok ,gyakorizom,tv zek.

2020. szept. 26. 05:50
1 2 3
 1/29 Deák Dominik 2020 válasza:
Dolgozom, közben TGM előadásait hallgatom, aztán elmegyek bevásárolni, megnézek egy brazil művészfilmet, esetleg olvasok, ha marad még rá idő. Talán este futok pár kört, mert elég rossz a kondim.
2020. szept. 26. 06:35
 2/29 anonim válasza:

Reggel elmegyek szerszámboltba mivel a robogót kell javítanim és van egy különleges csavar ami csillag alaku és van benne egy pöcök, Torx csavarnak hívják annyi csavarral,hogy a pöcök miatt csak egy furatos torx kulcs mehet bele. A csavar a hő hatására be van szorulva és az olcsó lyukas torx kulcsom elkopott. Hogyha a minőségi kulcsal sem jön ki akkor hegesztek hozzá egy vasat és akkor gyorsan kicsavarom.

Ez a móka szerintem a délelöttöt elviszi, összerakással együtt, mivel esik az eső ezért elkezdek rendet csinálni, van egy 50m²es garázsom és sajnos felgyűlt a sok lom. Nagyjábol délután 5ig elleszek, utána átmegyek egy barátomhoz ott várhatóan megint este 10ig elleszünk😉

2020. szept. 26. 06:59
 3/29 anonim válasza:
Munka, munka, munka.
2020. szept. 26. 07:03
 4/29 anonim válasza:

Döglök, sorozatozok, macskázok, kutyázok.

Délután a 30 napos fitness kihívásból megcsinálom a 19. napot. Tegnap megfőztem, így azt sem kell.

2020. szept. 26. 07:47
 5/29 anonim válasza:
Biciklit szerelek, ablakot festek meg filmezek, netezek. Esik az eső folyamatosan.
2020. szept. 26. 07:58
 6/29 anonim válasza:

Én nemsokára felporszívózom a lakást, aztán megyek piercinget szuratni. Nagyon várom, de félek is tőle, remélem nem fog nagyon fájni

😀

2020. szept. 26. 08:02
 7/29 anonim válasza:

En megyek vasarolni, aztan jonnek a vizsgaim szoval egesz este tanulhatokxd


#6 ne felj tole, menni fog

2020. szept. 26. 09:10
 8/29 anonim válasza:

Családi vigyor party

Lehet hallgatni majd a sok hülyeséget az asztalnál.

Már most hányingerem van tőle

2020. szept. 26. 09:16
 9/29 anonim válasza:
Én is az vagyok. Az elmúlt napokban bőven volt dolgom, de ma csak pihenés lesz más nem igazán.
2020. szept. 26. 09:25
 10/29 Noren1989 válasza:

Elmegyek egy ismihez filmezni, ma trash napot tartunk, szóval megnézzük a Wanted-ot.


Utàna bevàsàrlàs hazafele, itthon macskàzom, meg valszeg festegetek.

2020. szept. 26. 09:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!