Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit rontok el hogyha egy-két...

Mit rontok el hogyha egy-két nap után egyszerűen alábbhagy az új emberekkel való beszélgetésünk?

Figyelt kérdés

Úgy értem pár napja jöttem fel GYK-ra ismét, és egyszerűen beszélünk dolgokról majd írok és egyszerűen nem ír, vagy csak pár szót. Persze lehet hogy unalmas vagyok, de miért csak akkor megy a beszélgetés ha én tekerek érte, a másik fél meg nem?


Vagy ti hogy tudtok ezen túllendülni, milyen tippeket tudnátok adni? :/

Köszönöm! :3

F


2020. júl. 22. 01:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Áh köszi az infót! :D
2020. júl. 22. 08:50
 12/19 anonim válasza:
Ez ilyen, én is így vagyok vele. Egy darabig tök jól eldumálgatunk aztán kifogy a téma.
2020. júl. 22. 09:02
 13/19 anonim válasza:
Nem rontasz el semmit. Egyszerűen csak érdektelen egy tök idegen arctalan valakivel írogatni. Főleg, ha nem eleve ismerkedés céllal kezdődött a beszélgetés.
2020. júl. 22. 09:29
 14/19 Lena7 válasza:

Nálam akkor szokott ez lenni, ha olyan személlyel beszélek, akivel semmi közös nincsen bennünk (teljesen más dolgok érdeklik őt is meg engem is, így egy ideig elszoktunk beszélgetni, de utánna ellaposodik)


Nyugi, ez nem a te hibád, van ilyen. :)


Próbálj meg olyan embereket keresni, akiknek olyan az érdeklődésikörük, mint neked

2020. júl. 22. 10:34
 15/19 anonim válasza:

Igazából, mit lehetne egy tök idegennel oda-vissza írogatni folyton?

És főleg: minek?

2020. júl. 22. 11:34
 16/19 anonim válasza:
Természetes hogy 1 idő után 1 beszélgetés elveszti a lendületét, legjobb barátok között is. Ilyenkor hagyni kell a másikat 1-2 napig, hogy élje az életét, gyűjtsön új tapasztalatokat, legyen megint kedve beszélgetni. És akkor utána ráírsz hogy "szia, jót beszélgettünk pár napja és eszembe jutottál ma, hogy vagy ma....?" vagy valami ilyesmit. És akkor ha van kedve folytatni a kommunikációt, akkor elkezdhettek beszélgetni további témákról amik előjönnek. Nagyon ritka hogy két ember napokon át folyamatosan tudjon beszélgetni egymással, kell egy kis szünet.
2020. júl. 22. 11:39
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a rendes választ, mindegyikben van sok igazság úgy érzem :)
2020. júl. 22. 11:55
 18/19 anonim válasza:

Én is járok így gyakran!

23/F

2020. júl. 22. 15:10
 19/19 anonim válasza:
Én is ezt tapasztalom. Rendszerint másra vágyott a másik fél.
2020. júl. 24. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!